Lidská myšlenka je přenosná. O tom asi pochybuje málokdo. Všichni jsme velmi vtaženi do případu až záhadného zmizení malé Aničky Janatkové. Zkuste se s ní spojit a pomoci ji nalézt. V článku se dozvíte, jak se to dá udělat.

Pro ty, kdo nejsou trénovaní, ale i pro trénované lidi je podstatně lepší zkusit dobu, když spí. To proto, že za bdění je problematické vynechat to osobní, vlastní racionálno a tendenci řídit se rozumem.

V době, když člověk spí, jsou tyhle v zásadě rušivé elementy vypnuté, čili mysl je lépe přístupná myšlence a sdělení jiného vědomí. Je to vlastně poměrně prosté.

Následující návod je pomocí, jak stav vlastní mysli lépe „ukotvit“ tam, kde chceme, aby byla.

Použijeme runy a přímou komunikaci

Před tím, než půjdete spát, se nepřežírejte, ale ani nehladovte. K posteli si dejte tužku a papír, případně mobil. Můžete použít Aniččinu fotografii, kterou si dejte do míst blízko hlavy. Vypněte rádio a všechno, co mluví.

Na spodní stranu levého zápěstí si namalujte černou fixou tyto runy. Jsou to silné zářiče.

 

lLaguz – Tahle runa pomáhá otevírat vědomí a mimosmyslové vnímání. Otevírá cestu a přístup k informacím odjinud.

 

 

 

pPertho – Runa se jmenuje tajemství. Je to ženská runa. Má moc odhalovat, co je skryté, o čem se nemluví, co kdosi tají a podobně.

 

 

Požádejte Aničku o informace, které chcete znát a které by jí pomohly. Momentálně její vědomí nemá mantinely, nezná hranice. Může mnohé.

Každý, kdo se ocitne v její situaci, chce spravedlnost. Touží po tom, aby byla nalezena, ať už je kdekoli a stalo se s ní cokoli.

Navíc, dětské vědomí je v tomto ohledu pružnější, obratnější.

Jestli mohu radit

Udělejte si to, jak chcete, jak se vám to pohodlné, ale radím, mnohem lepší je chtít třeba jména nebo čísla, SPZ a podobně než obličeje například. Protože co s obličejem, když se ve snu nedá vyfotit? Byl by platný jen v případě, že by šlo o tvář někoho, kdo je nám známý.

Chtějte místo, kde Anička je, s nějakým bodem nebo vodítkem.

Pokud byste se zaměřily na toho, kdo stojí za jejím zmizením, chtějte jméno nebo něco, podle čeho by se dal poznat. Chtějte číslo jeho auta, dům, zaměstnání, oblečení, typ auta, cokoli, co je jeho specifikem. Ona ho viděla!

Radím ještě, zkuste to spíše přes Aničku než přes pachatele, protože jeho energie nebude asi nic moc. I když by to asi bylo zajímavé, mohly byste vidět věci, které byste ve strachu zapomněly.

Zapište si všechno, nač si vzpomenete. I to, co může být nepodstatné!

Nevíte, kde s ní v noci budete a co vám potom v reálu může zapadnout do skutečnosti. Některé z informací přicházejí ve stavu těsně před probuzením, třeba uprostřed noci nebo k ránu. Tohle se vychytat nedá, protože lidské vnímání se toulá.

Přeji hodně štěstí vám, kdo se pokusíte, a hlavně Aničce, aby to bylo něco platné.Včera odpoledne, když už byl tento článek ve vydání, jsem tam s dcerou zase jela.

Člověk je už postižený, jak má pořád strach, jestli se něco nepřehléhlo.

Našly jsme pod hromadou listí a sypké hlíny trubku. Napřed jsme myslely, že je zapíchnutá v zemi jen tak, ale pak jsme si všimly, že je to odvětrání.

Něco tam pod zemí musí být.

Vyhrabaly jsme nakonec dvě trubky za sebou. Jedna byla větší, a tak se tam dala prostrčit ruka s mobilem.

Snažila jsem se naslepo vyfotit, co tam je.

Zjistily jsme, že je to veliký prostor a za boha netušíme, kudy se tam leze. Všude je jen hnůj, napadané listí odpadky, křoví a vyhozené srolované ploty.

Je tam toho tolik, že se člověk houpe, když tam chodí.

Nakonec jsem tam ještě strčila ruku ještě jednou a zapla kameru. Mám ten vnitřek natočený.

Nevěděla jsem, jestli to něco může znamenat, ale pak jsem si řekla, že ze sebe raději udělám pitomce, než abych pak z toho nemohla spát.

Odchytla jsem první policejní hlídku a zavedla je tam.

Byli ochotní a vůbec neměli poctit, že jsem praštěná. Podívali se i na to, co jsem natočila.

Zajímalo je to. Řekli, že nález předají kriminálce, která má techniku na to, aby to tam prohlédla kvalitně.

Mám teď lepší svědomí.

Každopádně si myslím, že si toho nikdo nevšiml. Ani nemohl, byla nad tím vrstva hlíny a listí a bylo to v místě, kde se musí pomalu po kolenou.

Tady je to, co se mi podařilo naslepo vyfotit.

s

s

s

s

I kdyby to nikam nevedlo, jakože asi nepovede, je lépe upozornit třeba na banalitu než neudělat nic.

Reklama