Styl

Zkuste sbalit nějakého kluka v čepici debilce

Stojí si za svým čtenářka s nickem janaa1. Proč tak nesnáší čepice, a kde se vzala její averze vůči veškerým pokrývkám hlavy, to se dočtete v jejím příspěvku na dnešní téma.

Dobrý den a hezké byť chladné ráno... Venku je zima, já půjdu za chvíli ven, ale čepici si nevezmu...nesnáším čepice...od dětství si pamatuji několik typů čepic. Ta první, kterou jsem vnímala byla -ostatně jako většina v té době - pletená a nahoře měla bambuli . Byla upletená dlouhá, takže dovnitř se nacpal šátek, aby bambule nevisela dolů a pěkně se utáhla pod krkem...Hrozný pocit, svědila pod ní celá hlava.

Další čepice, kterou jsem dostala už nebyla zavazovací, ale byla taky pletená z nějaké párané vlny a opět „kousala“ jako čert. Tehdy už mi to bylo jedno, venku jsme ve sněhu vyváděli tak, že jsme čepici nevnímali. Ostatně, všichni měli takovou příšeru na hlavě, tak jsme to neřešili.

Kámen úrazu přišel v pubertě. Moje maminka pracovala ve školce, talže jako 17 letá jsem od  září slýchala: vezmi si teplou bundu, zapni se, vem si šálu, ať neofoukneš a hlavně: Vem si čepici...

V té době se nosily pletené čepice „debilky“. Sám název napovídá, jak jsme všechny v těch čepkách vypadaly. Zkuste sbalit nějakého kluka v čepici debilce...A tak jsem ji za rohem vždycky pěkně nacpala do tašky a šla do školy.

U nás na vysočině bývaly zimy dlouhé a mrazivé, jednou jsem tuhle svou rebelii odnesla i namrzlým uchem...Ale co by člověk neobětoval pro rande, že? Hlavně ne debilku...

tenhle postoj mi zůstal i v dospělosti. Čepice to u mě prostě prohrály na celé čáře..Možná, až budu stará babička, vezmu je na milost. Teď ale šup s nimi do tašky...vypadám v nich totiž jako -no, jako bych měla debilku a okamžitě se mi vybaví ten příšerně svědivý pocit pod vlněnou čepicí...

janaa1

Milá janoo1, píšete to tak sugestivně, že se začínám škrábat ve vlasech

Jak jste na tom s čepicemi a různými pokrývkami hlavy vy, milé ženy-in? Také máte nějaký důvod, proč je nenosíte? Napíšete nám ho?

A co vy, co čepice máte ráda, sluší vám a proto je s nadšením nosíte? I na váš příspěvek se moc těším.

Pište na: redakce@zena-in.cz

   
15.11.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme