Vaření

Zkuste letos advent bez stresu a starost o sváteční menu svěřte Globusu

Vůně punčů a svařeného vína, trdelníků a pečených kaštanů, tóny vánočních koled a předávání maličkostí svým blízkým! Adventní čas je jen jednou za rok, užijte si ho letos ve společnosti blízkých a přátel a nenechte se válcovat předvánočním stresem.

Globus

Kouzlo vánočních svátků totiž dělá jejich jedinečná atmosféra. Voňavé vánoční trhy, horké svařené nápoje a pochutiny, které si přes celý rok obyčejně nedopřejete. Ale hlavně potkávání se s rodinou a přáteli! Jenže ty kouzelné týdny do Štědrého dne pro většinu z nás představují čtyřtýdenní maraton, který se točí kolem úklidu, pečení a běhání po obchodech.

Globus

Z toho všechno však lze elegantně vybruslit návštěvou jakéhokoli hypermarketu Globus. Díky své velikosti dokáže nabídnout komplet řešení pro celé Vánoce. Ať už hledáte dárky nebo chcete jen nakoupit poctivé a kvalitní potraviny. A kde konkrétně se skrývá ta nabízená pomoc? V jejich pekařství a řeznictví. Každý hypermarket má ve svém zázemí vlastní výrobu, a tak veškeré pekárenské výrobky a řeznické produkty vznikají přímo na místě.

Pekařství má před Vánoci téměř nepřetržitý provoz, proto v průběhu celého dne dostanete to nejčerstvější pečivo, které je doplňováno několikrát přes den. Další výhodnou vlastní pekárny je i velká šíře nabízeného sortimentu. Bez obav tam můžete koupit tradiční pečivo – rohlíky, chléb, různé druhy housek, ale i to vánoční, jako jsou máslová vánočka, vánoční věnec, cukroví nebo například vánoční štola. Kromě čerstvosti a výtečné chuti spojuje všechny produkty i to, že jsou vyráběny ručně a z poctivých ingrediencí. Například vánočka je krásně máslově voňavá, díky poctivě vykynutému těstu nadýchaná a vláčná. Vánoční cukroví je zase díky ruční práci rovnoměrně velké a pěkně nazdobené. Velkou výhodou je, že si cukroví můžete objednat i na určitý den a hodinu, máte tak jistotu, že si během svátků zamlsáte. 

stola1

K vánočním svátkům však patří i maso a masné výrobky. I ty jsou součástí českých vánočních tradic. Někteří se na Štědrý den neobejdou bez vinné klobásy. Ta z Globusu je vyrobena z jemné hladké směsi z vepřového masa, koření a bílého vína. Takto připravenou směsí plní tamní řezníci tenká přírodní skopová střívka a ihned poté putují klobásy do prodejních pultů. Jiní si zase dopřávají sváteční paštiku. I tu v Globusu koupíte. Je vyrobena z poctivých surovin a podle tradiční receptury. Šťavnatou masitou chuť pak objevíte v uzeném mase, které je tradiční pro novoroční oběd. Jeho typické aroma mu propůjčuje poctivé uzení. V Globusu totiž uzené maso nevaří, ale udí na bukovém dřevě a díky tomu si zachovává svoji přirozenou masitou chuť a šťavnatost. Ať už vaši sváteční tabuli zdobí jakákoli masná pochoutka, nemusíte mít obavu, že byste ji v Globusu nesehnali. Nejrůznější masové speciality řezníci v Globusu vyrábějí každý den, podle tradičních receptur. A ze zaručeně čerstvého masa, které berou denně pouze od prověřených dodavatelů.

Globus

Více informací najdete na stránkách Globus ZDE

 

A ještě tip na závěr:

Nezapomeňte, že si nákupy v Globusu můžete ulehčit díky programu Scan & Go. Veškeré zboží, které se rozhodnete koupit, skenujete díky mobilnímu skeneru přímo při nákupu z regálu, a pak jej místo do nákupního vozíku ukládáte přímo do nákupní tašky. Šetříte tak svoje záda i čas.

globus logo

   
02.12.2016 - Vaření - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] vocjan [*]

  Peču, každý rok sama.Sml59

  Jinak Globus máme 20 km od bydliště.

  superkarma: 0 02.12.2016, 18:49:42
 2. [6] Klára Křížová [*]

  Vyzkoušeli jsme, je výborná, i cukroví Sml67

  superkarma: 0 02.12.2016, 13:46:46
 3. [5] kolčavka [*]

  a to já si ji zase ráda koupím :-)

  superkarma: 0 02.12.2016, 13:02:03
 4. avatar
  [4] hubajda [*]

  vanocku si upecu a zadny stres letos nemam

  superkarma: 0 02.12.2016, 11:17:49
 5. [3] bobani [*]

  stres si nepřipouštím , Globusu nic nesvěřím

  superkarma: 0 02.12.2016, 10:07:33
 6. avatar
  [2] RenataMor [*]

  domácí je domácí

  superkarma: 0 02.12.2016, 10:02:26
 7. [1] Andreadornova [*]

  Vánočku jsme v globusu vždycky kupovali, letos chci zkusit upéct sama.

  superkarma: 0 02.12.2016, 08:40:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme