.

Zkušenost veřejnosti s placeným sexem. Co si myslíte, jak jsme na tom?

Novinky

Zkušenost veřejnosti s placeným sexem. Co si myslíte, jak jsme na tom?

Přestože nějakou osobní zkušenost s ním potvrdilo méně než 10 % dotázaných, v nějaké formě se s ním setkává každý druhý. Ať již na internetu, ve svém okolí nebo v představách.

Na otázku „Máte vy sám/sama zkušenost s placeným sexem?“ kladně odpovědělo jen 8 % účastníků výzkumu. Častěji se „pochlubí“ muži (15 %), ženy se „přiznají“ jen zcela výjimečně (1 %).

sd

A když se lidé mají zamyslet, zda ve svém okolí znají někoho, kdo má zkušenost s placeným sexem, najde takovou osobu již polovina respondentů.

Proč to zkusit?

Čím si myslíme, že je pro zákazníky placený sex atraktivní? Dvě třetiny respondentů se domnívají, že jím řeší jednak nedostatek sexu, anebo potřebu vyzkoušet něco nového. Také si platí za něco, co jim jejich partner/partnerka v sexu odmítají (46 %). A třetina lidí si myslí, že je to otázka nabízených příležitostí, které nám většinou skýtá dovolená (zejména ta zahraniční) a služební cesta.

s
Zdroj foto: Shutterstock.com

Co by kdyby: za kolik bychom se prodali?

Na otázku odkazující k filmu Neslušný návrh, kolik by musela činit nabídka placeného sexu, aby o tom lidé sami u sebe uvažovali, si 52 % žen a 40 % mužů stálo za svojí zásadovou „neprodejností“. A kolik by si nechali zaplatit ostatní? Ženy se „oceňují“ na výrazně více – jen necelých 5% žen by si nechalo zaplatit částkou do 100tis./Kč. Naopak 22 % žen „by nešlo“ pod hypotetickou částku 10 miliónů. V porovnání s tím by si téměř 30 % zástupců mužského pohlaví vystačilo s částkou do 100 tis. Kč.

Výzkumu agentury STEM/MARK  prostřednictvím panelu Dialog se zúčastnilo 510 osob reprezentujících internetovou populaci ve věku od 18 do 65 let.

Dokážete si představit, že byste zaplatila za sex?

Možnost%
Ano, proč ne, mohla bych si splnit své skryté touhy7,9
Nejspíš ano, ale musel by dotyčný vypadat skvěle0
Pokud bych dlouho neměla sex, tak ano7,9
Ne, ani omylem81,6
Jiná odpověď (napište do diskuze)2,6

 

   
23.05.2016 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme