Bulvár

Zkoušel jsem ji bez kalhotek


1. Příhoda sice zdánlivě veselá, ale jak pro koho. V restauraci v době obědů z WC vyšel pán a jaksi si zapomněl svůj nástroj zastrčit do kalhot. Prošel tak podle všech stolů, okolo ječících ženských, až k výčepu, kde ho teprve číšník upozornil. Pán to byl hodně starý a belhal se o holi.

Moje otázka zní: Proč ty dámy tak kvičely? Že by se obávaly znásilnění tím dědečkem a k tomu v době podávání obědů? Já jsem silně roztržitý již odmlada, začínám se obávat, že k stáru budu také po hospodách lekat něžné pohlaví...

2.  Příhoda neveselá, ale s tématem souvisí a mě by zajímaly názory čtenářek. Když jsem byl asi 30letý učitel na střední škole, objevila se po reparátech ve třídě nová slečna, známá to firma. V minisukních a v  první lavici s roztaženýma nohama, které sahaly až ke stupínku. A bez  kalhotek. Usoudil jsem, že se nejedná o recesi, ale o provokaci. Nijak jsem to nekomentoval, hned šla k tabuli. Klasifikace  5, spravedlivá  5.

Příště jsem to musel ještě jednou zopakovat. Než jí to došlo či přestalo bavit. Jedna z mých kolegyň mi pak řekla, že to ode mne nebylo pedagogicky správné. Ale poradit mi s tou situací neuměla.

A co Vy? Uvítal bych zejména nápady studentek a učitelek.

Libor


No, já bych řekla, že vás studentka chtěla sbalit. Sama si vzpomínám, jak se mi na střední točila hlava z jednoho profesora. Ovšem sukně jsem nenosila, takže odpadla možnost sbalit ho na absenci kalhotek. Ale vždy jsem tak roztomile zčervenala v jeho přítomnosti, že to snad ani nebylo potřeba. Nejhorší to bylo u maturity. :)))

A co se týče roztržitého staříka a jekotu dam - možná byl ten pohled tak hrozný, že prostě ten výkřik děsu ve svém hrdle neudržely. V jeho letech už to asi nebyl zrovna pohled pro bohy. ;)

A co vy ženy-in? Taky byste ječely, kdyby kolem vás prokulhal stařík s jednookým hadem venku? A co říkáte na odvážnou studentku? Jaké jsou vaše příhody s prádlem nebo bez? Napište mi o nich na mail redakce@zena-in.cz a můžete vyhrát knihu „Fotografujeme akty" od Anny Henly z nakladatelství Computer Press, a. s.

   
08.08.2007 - Společnost - autor: bezradná Eleonor

Komentáře:

 1. [7] Samík97 [*]

  Stařík- bez komentáře.
  Kantor -SOUHLAS!!!!

  superkarma: 0 08.08.2007, 12:09:55
 2. [5] a.... [*]

  No já jsem slyšela story o jedné nejmenované slečně herečce, kterak přišla k ústním zkouškám na VŠ v mini naostro. V komisi ovšem jako na potvoru seděly z většiny samý baby( to by ovšem slečna bývala mohla tušit, kdyby se zajímala o to, kam se to vlastně přihlásila ) takže to velký dojem neudělalo, asi jen ten, že bylo trochu veselo po ukončení zkoušení.

  superkarma: 0 08.08.2007, 10:33:54
 3. avatar
  [4] Modré z nebe [*]

  Měli jsme učitele zeměpisu - krásný Slovák. Jediný "chlap" v budově! Dělaly jsme taky psí kusy, ale provokovat bez kalhotek? To nás nenapadlo ... holt, za nás bejvávalo jinak

  superkarma: 0 08.08.2007, 10:23:55
 4. [3] a.... [*]

  Fakt prekérní situace, když slečna přijde do školy bez kalhotek a s čím si vlastně ti pedagogové poradit dokážou????

  superkarma: 0 08.08.2007, 10:19:36
 5. avatar
  [2] malenina [*]

  Věřím, že to nebyl pohled zrovna příjemný, ale proč bych měla ječet jak hysterka? A studentka, odvážná asi ano, ale k tomu ještě IQ tykve

  superkarma: 0 08.08.2007, 10:16:47
 6. [1] babunka [*]

  Chudák starej pán...myslím si, že dámy byly docela v šoku a kvičely smíchy. Jinak s tou studentkou si myslím, že jste udělal dobře..já jsem taky ještě studující a myslím si, že si dotyčná slečna myslela, že absencí spodního prádla z vás dostane lepší známky. Na druhou stranu se musím přiznat, že jsou takový učitelé, že to na ně zabírá...

  superkarma: 0 08.08.2007, 10:15:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme