Diskuze

Zklamání se v člověku.

Zdravím vás. Potřebovala bych slyšet nějaké názory na mou současnou situaci.

Před dvěmi lety jsem se zamilovala do jednoho muže, který byl krátce po rozchodu se svou přítelkyní. Všechno bylo krásné, sliboval mi hory doly. Já chodila s růžovými brýlemi na hlavě a všechno mu to věřila. Poté mi z ničeho nic řekl, že vlastně neví co chce a zmizl z mého života. Následně se ke své přítelkyni vrátil. Nedávno se znovu rozešli a já naivní husa mu dala druhou šanci, když zase přilezl za mnou a snažil se všechno vysvětlit. Tentokrát tvrdil, že se k ní už opravdu nevrátí, že je to u konce a blá blá blá. Bylo to jiné. Nevěřila jsem mu, nepřipouštěla si ho k tělu a chtěla jsem tomu nechat čas a volný průběh. Naštěstí jsem dobře udělala, protože jsem teď zjistila, že to táhne jak se mnou, tak pořád i s ní. Ukončila jsem s ním veškerý kontakt jednou pro vždy. Ale hlavou se mi honí otázky, na které si sama odpovědět neumím. Co si o takovém muži myslet? Lhal ve všem, nebo je opravdu zmatený z nás dvou jak říká? Může jim věčně slepovaný vztah vydržet? Co myslíte?

26.08.2014 - Partnerské vztahy - autor: lucie.p

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. [6] albertka62 [*]

  Zdravím všechny.

  Chtěla bych napsat zkušenost mé dcery. Jednou jí seznámila kamarádka s klukem, který byl opravdu hezký a měl velmi slušné chování. Všichni jsme si ho rychle oblíbyli. Po třech měsících dcera oznámila,že je těhotná. Otec dítěte nasliboval hory,doly, ale skutek utek. Ještě jí napovídal,že studuje vysokou leteckou školu,že lítá u ČSA a že až dostuduje ,budou se mít nádherně. U nás doma byl tak tři dni v měsíci,tvrdil, že je ve škole. Po narození vnučky se nic nezměnilo a když slíbil,že přijede , den před příjezdem se na něco vymluvil. Když se dcera chtěla seznámit s jeho rodiči,vymlouval se,že se s nimi nestýká.Náhoda tomu chtěla a dcera zjistila,že se stýká s dalšími ženami a dokonce se snaží mít s nimi dítě.V době kdy tvrdil,že je ve škole,byl s nimi.Píšu jen krátkou verzi,kdybych měla napsat vše, co napovídal a nalhal,bylo by to na knihu.

  Chtěla bych upozornit všechny najivní ženy,jako jsme byly my,aby si daly pozor.

  superkarma: 0 04.10.2015, 17:44:15
 2. [5] Danča 11 [*]

  Já si myslím,že lhář-lhářem zůstane a takových je opravdu hodně. Já bych mu šanci určitě nedávala a šla dál,poučená a o to silnejší :)

  superkarma: 0 28.05.2015, 15:05:00
 3. [4] kika224 [*]

  Napište článek k tomuto tématu na wreet.cz a pomožte nebo inspirujte tak ostatní.

  superkarma: 0 08.05.2015, 17:19:30
 4. [3] Michelka [*]

  Ahoj.. Něco podobného jsem taky zažila a řeknu ti jedno.. Vykašli se na něho.. Nestojí ti za tvoje trápení.. Já udělala to samé a je mi fajn..

  superkarma: 0 15.11.2014, 16:07:51
 5. avatar
  [2] Elight [*]

  Na tvém místě bych se spíš ptala, co ti dal do života on, jak tě tahle zkušenost poučila do příštích vztahů ;) Ten chlapec to evidentně nemá moc v hlavě srovnaný a je ztráta času se tím zabývat...

  superkarma: 0 28.08.2014, 18:59:48
 6. [1] Chiqui [*]

  Tenhle člověk evidentně neví, co chce a je emočně nevyzrálý. Lže sobě a tím pádem i tobě. Už tohle stačí k tomu, aby jsi věděla, že je to člověk nevhodný pro vztah. Někteří z toho bohužel nevyrostou a jsou takoví celý život.

  superkarma: 0 27.08.2014, 10:24:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Vztahy a sex

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme