Tak trochu oklikou šla na dovolenkové karamboly čtenářka Gerda - píše totiž o svých karambolech vztahových, ale je možné, že se některé z nich udály na dovolené...

Téma dnes zní „dovolenkové karamboly“. Čtenářka Gerda vám povypráví o těch vztahových...


Není karambol jako karambol. Myslím, že můj životní karambol byla moje první vážná známost. Nebudu se rozepisovat, ale to byl v podstatě nepřetržitý průser. Byla jsem mladá a nezkušená, navíc ovlivněná četbou klasických románů, kde hrdinka pro lásku hodně zkouší. No, zkoušek bylo nepočítaně, a proto jsem uvítala karambol č. 2 - setkání s exmanželem. Při srovnání s prvním se jevil jako ideál a v rodině se s kladným ohlasem setkal též. Není divu, že došlo vzápětí k dalšímu „úrazu“:), který se světu poprvé předvedl šest měsíců po svatbě. Děti nám matka příroda nadělila dvě, jsem za ně moc ráda. Ale manžel pokračoval tak, že manželství zhavarovalo jeho vinou. Nu což, to je život a nejsem jediná. Po opuštění ztroskotaného rodinného krbu jsem z té nehody vyšla v podstatě osvobozená a dobré mysli. A závěr patří mistrům - na stará kolena jsem konečně našla člověka, který je taky trošku „ranař“, ale na druhé straně natolik zodpovědný, že mi s ním (doufám) žádný karambol nehrozí.

Gerda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Další část soutěžního obrázku (Hádanka: Kde stojí most?)

most

Téma dne 10.8.2012: Dovolenkové karamboly

  • Stal se vám nějaký karambol o dovolené?
  • Nevyšlo ubytování?
  • Něco nebylo tak, jak jste si představovaly?

Pište mi své příběhy a posílejte k nim i rozumné množství fotek (maximálně 5). Jsem zvědavý na vaše obtíže z dovolených a na jejich řešení! Příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže) nejpozději v pátek 11.8.2012 v 15.00 hodin. Jeden z uveřejněných příspěvků odměním letním dárkem, totiž opalovací kosmetikou GARNIER AMBRE SOLAIRE - krémem After sun a sprejem Light & silky Medium SPF20.

garniergarnier

Reklama