Ten kdo si to nezažil na vlastní kůži, tak neví co to je za muka a nervy, a věřte mi, vím, o čem mluvím," píše čtenářka Besinecek k dnešnímu tématu: Citové vydírání.

Jaké trable si čtenářka besinecek a její babička užily se čtenářčinou matkou? Další z velice zajímavých příběhů, který přišel k tématu „citové vydírání" si můžete přečíst na následujících řádkách...


Toto téma není zrovna veselé, ale bohužel se tyto věci dějí a není to zrovna dobré. Někoho to potká jednou, dvakrát nebo nikoho vůbec.

Ten kdo si to nezažil na vlastní kůži, tak neví co to je za muka a nervy, a věřte mi, vím, o čem mluvím.

Je to už nějaký ten pátek co mě a mé babičce se toto dělo každý měsíc.

Matka, která nechodila do práce a jen seděla doma a šmejdila po netu a nic neudělala, a samozřejmě, kdo nechodí do práce tak nemá žádný příjem, což je logické pokud nemá nějakého boháče, který by takové lidi živil. A samozřejmě neplatila nic , neměla na to, tak když přišla zda jí nepůjčíme , že pořád nemůže žádnou práci najít a že jí odstříhly elektiku, ... když jsme jí na to půjčily tak to bylo OK. Jenže když už nás to přestalo bavit , to že ona sedí doma a tu práci si prostě nehledá a jen by brala peníze tak jsme si řekli dost, že to tak nejde. Že my se snažíme vydělat peníze aby jsme měli na něco co je potřeba a né aby jsme živili nemakačenku, která se jen fláká a nedělá vůbec nic pro to aby tu práci našla. I přesto že jsem jí pár prací našla osobně a dohodila tak tam vydržela nanejvýš dva měsice a pak zas byla doma. No a tak když už to převršilo meze a ona přišla zda by jsme jí nepůjčily tak jsme řekly že taky nemáme a ona hned začala vydírat že co má jako dělat že práce není a platit že musí a co jako budu jíst a tak, na to jsem jí odpověděla že ať se stará že musí makat a bude mít na to co potřebuje a né když nějaké peníze mám tak je rosfofruju za nesmysy nepotřebné a nezaplatím si elektriku... což že se teda může rovnou jít někde oběsit nebo jít pod vlak, že to nemá cenu žít, když jí nechápeme a nemáme rádi. Dělala to tak dost dlouho a stupnovalo se to i že práskla tel efonem nedo dveřma a pak když jí babička volala tak nebrala telefon, aby jsme jako měli o ní obavu že to myslela váně. Babička jí to baštila dost dlouho a ještě s toho nemohla spát a byla z ní na nervy, až když konečně pochopila že jen a jen vydírá a tak jí přestala taky dotovat. Tím jsme se rozešly a babička je OK. Dost jsme si zažily není to opravdu žádná radost, mít takovho člověka. Nejprve se opravdu trápíte zda to nemyslí opravdu vážně , ale nestojí tokový lidi za nervy to mi věřte.

Někdy je něco špatného pro něco dobré, my jsme se poučily a řijeme si teď krásně, nikdo nás citově nevydírá a doufám že už nás nic takového nepotká.

Besinecek

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Citové vydírání

Už vás někdy někdo citově vydíral?

Zavzpomínejte na citové vydírání, které se vám přihodilo, milé čtenářky! Posílejte mi své příspěvky k dnešnímu tématu do redakční pošty. Vaše vzpomínky nechť jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Proč? Jen tak budete mít šanci, získat za příspěvek krásný dárek v podobě dévédécka Cvičení po porodu a aviváže Silan Aroma Therapy - orchidea a růže.

Reklama