Novinky

Živé plavky: pláž a tři krásné modelky ve Spálené ulici

I v tomto podmračeném dni naleznete v jedné z výloh obchodního domu MY ve Spálené ulici mořskou pláž, palmy, lehátka i slunečníky a pod nimi krásné modelky, které se opalují, popíjejí drinky, hrají plážové hry, důsledně se natírají opalovacími mléky – a ochotně pózují kolemjdoucím nejen k selfíčkám. Mezi modelkami, se kterou se můžete vyfotit, je i semifinalistka MISS 2017 Michela Šmejkalová.

kk

dds

kkk

plavk

Báječnou letní atmosféru připravila česká TRIOLA ve spolupráci s Tesco Stores. Takto netradičně propaguje novou kolekci plavek pro sezónu 2017. „I když jsou naše modelky krásně štíhlé, je o Triole dobře známo, že plavky navrhujeme a šijeme pro všechny ženy,“ upřesňuje Tomáš Kulhavý z Trioly. „Příkladem jsou plavkové podprsenky s velikostmi košů od B do K a s obvody do 100. Velkou výhodou je, že dvoudílné plavky si u nás nekupujete v soupravě, ale vždy plavkovou podprsenku a kalhotky zvlášť, podle vašeho výběru a reálné velikosti. Ke každému modelu plavkové podprsenky nabízíme k výběru dva až tři různé typy kalhotek, podle toho, jakou má žena postavu a odvahu se odhalovat,“ doplňuje Kulhavý.

Spálená ulice ožije modelkami dnes a zítra odpoledne od 12:00 do 17:00 hodin.

   
15.05.2017 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

 1. [3] MARIE MATEJKOVA [*]

  Tato značka má docela dobrý výběr a navíc nyní se zajímavou upoutávkouSml67

  superkarma: 0 15.05.2017, 14:18:39
 2. avatar
  [2] lennulik [*]

  Jé ty barevné plavky se mi moc líbí. Je super, že se dají kombinovat velikosti dvoudílných plavek, mám totiž malý vršek a větší spodek Sml62 Jinak dobrý nápad, jak přitáhnout zrak kolemjdoucích na vystavené zboží. Ten týpek naplácnutý na výloze nemá chybu Sml30

  superkarma: 0 15.05.2017, 12:51:42
 3. avatar
  [1] kalbac [*]

  Sml30

  superkarma: 0 15.05.2017, 12:01:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme