Už titulek vám napověděl, že došlo k změně tématu. Snad vám nebude vadit, že na změnu stylovou se můžete těšit až v pátek a zítra se podíváme na změny bytové. Změny kosmetické i ty razantní budou jistě neméně zajímavé a inspirativní

A možná patří k vašim oblíbeným činnostem. Znám ženy, které jsou schopné „přešoupat“ nábytek během jednoho dopoledne. Nesnáší stereotyp a stále chtějí něco nového. Znám i takové, které s oblibou malují a často mění barvy ve svém bytě. Třeba i několikrát do roka. Patříte také k takovým „bláznivkám“?

  • Některé byty si o rekonstrukci přímo říkají. Když se přestěhujete, chcete logicky změnit dispozice původního bytu. Když bydlíte dlouho na jednom místě, zjišťujete, že se byt pomalu „vybydluje“ a chce už nový kabát.
  • Zdálo by se, že novostavba žádnou změnu nepotřebuje, ale opak je pravdou. „Fungl „nové byty působí sterilním dojmem a chtějí zabydlet.
  • Nejčastějším změnám podléhají koupelny a kuchyně. Je to případ i vašeho bytu? Pochlubte se svou změnou k lepšímu.

Čím se při změnách bytu inspirujete? Kupujete si časopisy o bydlení? Díváte se na pořady o změnách a vylepšování interiérů? Šla byste do takové změny? Pustila byste si do bytu bytového architekta?

Napište nám o svých změnách v bytech. Mát je ráda, nebo je berete spíš jako nutnost?

Na vaše příspěvky a fotky bytových proměn se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy, milé ženy-in za svůj příspěvek?

Na nejprodávanější humoristickou knihu roku 2011 v Británii (z nakladatelství Argo, www.argo.cz)

kniha

 

a luxusní hydratační krém ANEW od Avon

cena

Reklama