Zdá se, že tento týden probíhá ve znamení proměn. V úterý jste se mnou probíraly proměny bytové, zítra se podíváme na proměny stylové. Pokud je to téma, které vás baví a máte k němu co říct, budu ráda, kdy se připojíte.

Zítra si můžete přečíst rozhovor o proměnách s kadeřnicí Irenou Vavruškovou. Já jsem člověk plachý, nedůvěřivý a proměn se docela bojím. Ale Irena je žena, které bych se s důvěrou svěřila.  

Když jsem si prohlédla fotky jejích proměn, došla jsem k závěru, že to fakt umí, a když jsem s ní udělala rozhovor, moje obavy z proměny se totálně rozplynuly a dostala jsem chuť se k ní objednat.

V současnosti mám sice účes, se kterým jsme vcelku spokojená, ale myslím, že by mohl vypadat lépe. Chci, aby mi (podle slov Ireny Vavruškové) známí říkali, že jsem zkrásněla. A tak už listuji v diáři a hledám volný termín.

Jak jste na tom s proměnami vizáže vy, milé ženy-in?

  • Lákají vás? Chystáte se na nějakou změnu? Jaký k tomu máte důvod? Je to nějaká zvláštní událost, nebo se prostě jen chcete cítit lépe?
  • Už jste někdy o proměnně alespoň uvažovala? Podstoupila jste nějakou? Jak jste byla spokojená?
  • A co proměny líčení? Zkusila jste si proměnu s Anai? Napište nám o svých zkušenostech. Pošlete nám fotku. Co vás k proměně vedllo?
  • Bojíte se změn? Jste se svým vzhledem spokojená a myslíte si, že by nemohl být lepší?
  • Baví vás sledovat proměny na druhých, ale sama byste odvahu neměla?

Napište nám, na vaše příspěvky a třeba i fotky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit za příspěvek?

Rozjasňující make-up a hydratační krém od Avon

cena

Reklama