Každá z nás by se chtěla chovat jako dáma. Ale někdy se nevyhneme okolnostem, které nám naše předsevzetí poněkud zhatí.  Známe to všechny. Doba je uspěchaná, hektická, stresující a tak se mnohdy stane, že prostě „ulítneme“ a nechováme se jako pravé dámy.

Tu si zapálíme na ulici, tu doháníme jídlo v tramvaji, vyřizujeme si osobní hovory na veřejnosti, nebo se občas na někoho „utrhneme“.

Zrovna mně se dnes při cestě do práce stalo, že jsem se neudržela a od plic si zanadávala. Kvůli kalamitě jsem měla zpoždění. Nesnáším pozdní příchody. Spěchám do práce autem a jako na potvoru,  narazím na popeláře. Teď v půl desáté? Nemají náhodou jezdit brzy ráno? Chtělo se mi vytočit okénko a znectít je za to, že blokují  ulici. Ale uvědomila jsem si, že jsou na tom stejně jako já a většina řidičů, když napadne první sníh. A tak jsem jen bezmocně seděla v autě a nadávala jak špaček.

Uznávám, že jsem se nechovala jako dáma.

Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Stane se občas, že se nechováte podle bontonu? Jakých prohřešků proti slušnému se dopouštíte? Kouříte, jíte, nebo líčíte se na ulici? Vyřizujte si osobní hovory před cizími lidmi, hádáte se, když vás někdo předběhne ve frontě, máte chuť dát někomu pár facek? Stydíte se za to, že se občas neovládnete? Nebo si říkáte, že je to lidské? Kdy se vám stalo naposledy, že jste se nechovala jako dáma? Máte nějakou příhodu? Napište nám za zítřejší téma

redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat exkluzivní kosmetický dárek. Anew REJUVENATE od Avon

Reklama