Domácnost

Zítřejší téma: Vaření o dovolené

Milé ženy-in. Dnes jsem se vrátila z dovolené a přemýšlela, na jaké téma bychom mohly dát zítra řeč. Povídat si o tom, kde jste byly, a jak jste strávily dovolenou vy, by bylo možná ještě předčasné, protože mnohé z vás na tu svoji dovolenou teprve čekají,  a tak jsem zvolila téma, které se každoročně opakuje a možná trápí nejednu z vás.

Také patříte k ženám, které místo zaslouženého odpočinku tráví většinu času v kuchyni? Pokud si to umíte zorganizovat a poradit ostatním, jak to udělat, aby se rodina nacpala a vy zůstala celá, tím lépe. Věřím, že se s námi podělíte o své zkušenosti, rady, nebo třeba i zážitky z dovolenkového kuchtění.

Jak a co vaříte o dovolené? Máte jiný režim než jindy v roce? Dokáže se vaše rodina uskromnit, nebo vyžaduje každý den teplé jídlo? Jak si to dokážete zorganizovat, abyste nestrávila nejkrásnější část dne u plotny? Vyměníte si třeba role s manželem? Chodíte do restaurací? Vystačíte si se saláty a studenou kuchyní? Máte nějaký oblíbený rychlý recept, který byste nám mohla doporučit? Máte nějakou příhodu s dovolenkovým stravováním?

Napište nám na redakce@zena-in.cz a vyhrajte letní kosmetický balíček

výhra

   
07.07.2010 - Dům a byt - autor: Dana Haklová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme