Bulvár

Zítřejší téma Otcové a dcery

Nezdá se vám, že mužskou část svého rodičovstva trochu opomíjíme? Pojďte to zítra napravit. Vždyť vztah otců a dcer je často mnohem vřelejší a upřímnější než vztah dcer a matek. U mě to alespoň tak bylo. Tátovi jsem se dokázala svěřit s věcmi, které bych mámě nikdy neřekla.

Táta byl pro mě vzorem dokonalým muže, manžela a otce. Tak si ho pamatuju. Ale odešel příliš brzy a stále mi moc chybí. Teprve v dospělosti jsem pochopila, co pro mě zamenal. Škoda, že jsem mu nestačila říct, jak ho mám ráda a jak moc si ho vážím. Dovolte tedy, abych jemu a všem otcům věnovala zítřejší téma

Otcové a dcery

Jaký je váš vztah s otcem? Je pro vás vzorem, nebo naopak? Hledáte svého otce v životním partnerovi? Nebo jste si vybrala pravý opak? Čeho si na svém tátovi nejvíce vážíte? Co byste mu vyčetla? Vychovával vás nevlastní otec? Jak jste to snášela?

Máte chuť se k tomuto tématu vyjádřit? Máte potřebu se s něčím svěřit? Máte nějakou příhodu, která stojí za vyprávění? Tak sem s ní. Zítřejší téma je tu pro vás a vaše táty, taťky, taťuldy, otce, otčímy i fotry.

Své příspěvky posílejte na: redakce@zena-in.cz . Ty nejlepší oceníme dárky.

   
30.11.2009 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme