• Milé ženy-in, co se vám vybaví, když se řekne První školní den? Že se váš prvňáček konečně dočká a usedne do vytoužené školní lavice? Vy si ho vyfotíte, zamáčknete slzu dojetí a povzdychnete si, jak to uteklo?
  • Nebo si konečně oddychnete, že škola zkrotí vaše prázdninami zpovykané děti? Že opět dostanou  nějaký řád, ale než se všechno usadí a zajede do starých kolejí, dá to ještě pořádnou fušku.
  • Že vás čeká nákupní maraton sešitů, obalů, všelijakých školních pomůcek, bačkůrek, a cvičebních úborů?
  • Možná si vzpomenete na svou školu a léta, kdy jste poprvé vstoupila do třídy. Jestlipak si pamatujete její vůni, jména spolužáků a svou první učitelku?

O tom všem nám můžete napsat. Téma První školní den je široké a vy si z něj můžete vybrat to své.

Na vaše příspěvky  a fotografie prvňáčků se už teď těším na naší známé adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy, milé budoucí autorky příspvěků? Ani tentokrát jsme na vás nezapomněli s dárkem. Zítra si dokonce můžete vybrat.

Ceny za příspěvek věnovalo nakladatelství Grada a budou se hodit nejen maminkách prvńáčků, ale i předškolních dětí.

„První třídou bez pláče“ provede rodiče a jejich děti začátkem školní docházky a prvním rokem školy. Pokusí se poradit, jak zvládat drobné problémy, které s sebou školní docházka přináší a pomůže rodičům i jejich dětem k úspěšnému vstupu do nové etapy života.

Jak připravit díte do 1.třídy. Tato kniha je zaměřena na předškolní výchovu. Jejím cílem není předem naučit děti číst a psát, ale zajistit harmonický rozoj schopností, které umožní, aby dítě bylo při výuce úspěšné.

knihy

Pokud už máte velké děti a tyto knihy se vám nehodí, máme pro vás náhradní dárek.

Stíny a lak na nehty Avon

avon

 

Reklama