Milé ženy-in, zítra vám uděláme vrbu. Přijímáme stížnosti všeho druhu. Určitě máte ve svém okolí něco, co vás štve, co vám kazí náladu, co vás rozčiluje nebo mrzí. Můžou to být zdánlivé „maličkosti“ jako nepořádek, psí hovínka nebo špatně tříděný odpad.Ale také vandalismus, obec  hyzdící objekty, či neúcta k památkám a přírodě.  

Určitě se najde něco, na co byste chtěla poukázat. O čem byste si chtěla s ostatními čtenářkami popovídat. Na co byste si chtěla postěžovat.

Co vám hlava nebere? Dám vám jeden „malý“ příklad. Mnohé z vás víte, že jsem velkou milovnicí koní. Minulý týden jsem zavítala na statek, který byl kdysi vyhlášenou mekkou koňáků. Už za „bolševika“ se jmenoval Nová Amerika. Po revoluci ho koupili Rakušané a vybudovali megalomanský komplex pro snoby s největší krytou jízdárnou v Čechách a stájí pro sto koní. Luxus nad luxus.

A dnes? Stáje i hala zejí prázdnotou a tiše chátrají. Byl to smutný pohled. Prázdné boxy, hala zarůstající trávou, všude ticho.

Na mou otázku, proč už tu nejsou koně, jsem dostala opravdu „zajímavou“ odpověď: „Do haly začalo zatékat, tak se to všechno zrušilo.“ Podotýkám, že ve střeše chybělo pár heraklitových šablon, které stačily vyměnit a bylo by po problému.

Objekt v hodnotě několika milionů mohl sloužit dál. Jenomže pes bude zakopán asi někde jinde.

Tak to jen tak pro zajímavost. Věc, která mě v poslední době docela naštvala.

Co štve vás, milé ženy-in? Máte něco zajímavějšího, závažnějšího, nebo vás štvou „drobnosti“, které vám denně otravují život?

Napište, nafoťte a pošlete na adresu: redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat tuto atraktivní cenu

cena

Reklama