Vánoční přípravy vrcholí a vy jste určitě v jednom kole. Možná ještě doháníte nákupy vánočních dárků, sepisujete dlouhé seznamy, co ještě nakoupit, přemýšlíte, čím si zpříjemnit vánoční svátky.

Ale možná už to máte všechno, jak se říká, v cajku a chcete si o tom všem popovídat, nebo se možná pochlubit. Tak přesně pro vás je zítřejší téma jako stvořené.

Pojďte se chvilku pozastavit v tom předvánočním shonu a dát řeč o tom, jaké budou vaše letošní Vánoce. A protože zítřejší téma je opět stylové, zaměřme se na vánoční estetiku. Zdobení stromečku, oblékání, nebo třeba prostírání štědrovečerní tabule.

Jak to máte vy, milé svátečně naladěné ženy-in? Přebraly jste zvyky ze své rodiny? Vzpomínáte na to, jak jste chodily oblečené ke štědrovečerní večeři? Jak jste zdobily stromek tehdy a jak dnes? Řídíte se módními trendy? Máte ho každý rok jiný, nebo se držíte zajetých kolejí? Snažíte se sladit všechno barevně? Jak prostíráte štědrovečerní tabuli? Máte speciální „hodobóžové“ nádobí, ubrusy a příbory? Co si oblékáte k večeři? Převlékáte se do svátečního, nebo dáváte přednost pohodlí?

Napište mi o svých stylových Vánocích klidně už DNES!

Na vaše příspěvky, příhody, vzpomínky, ale třeba i fotky se budu těšit na adrese:

redakce@zena-in.cz  

Za příspěvek mám pro vás připravené dva dárečky:

Potravinový  doplněk VISABELL PREMIUM pro krásnou pleť, zdravé vlasy a pevné nehty

a kazetu ovocných čajů PICKWICK

Reklama