Pátek bude na stylové téma. Tentokrát si probereme velikosti oblečení a bot a samozřejmě nákupy. Jakou máte velikost a jak snadno na sebe sháníte oblečení a boty? Prozradím vám, jak jsem na tom já.

Pokud si myslíte, že mít velikost XS je výhra, pak vás musím zklamat. Není sice těžké sehnat oblečení v těchto velikostech, ale adekvátně k mému věku? To už je mnohem horší. Malé věci jsou většinou k dostání jen v buticích s mladou módou, kterou si už prostě dovolit nemůžu. Je to oblečení, které se rychle obměňuje, takže je krátce „životné“. Tomu odpovídá i kvalita materiálů a ušití.

Pokud na sebe chci sehnat třeba kostým, kabát nebo něco elegantního, mám problém. Občas se velikostně chytnu v obchodech se španělskou módou, ale většinou mi nesedí střihy. Mají strašně úzká záda a rukávy. Takže mám pocit, že je snadnější obléknout se, když máte velikost M nebo L. Nebo se mýlím?

Napište mi, jak snadno, nebo těžce na sebe sháníte oblečení vy, milé ženy-in.

Prozradíte nám, jakou máte velikost? Co je pro vás největší problém sehnat? Patříte mezi šťastné ženy, které si našly obchod, kde nakoupí vždycky ke své spokojenosti? Máte rády jednu značku, nebo to střídáte? Necháváte si poradit od prodavaček, nebo vás to spíš obtěžuje? Myslíte, že jsou dostatečně fundované?

Napište nám o svých radostech a strastech se svou velikostí. Na vaše příspěvky se budu těšit už dnes zítra a od 7.30 na redakce@zena-in.cz

A vy se můžete těšit, že za svůj příspěvek třeba získáte dárkový poukaz v hodnotě 500Kč, který se před Vánocemi jistě hodí.

Reklama