Dámské "hadříky" tady řešíme skoro denně. Co kdybychom jednou za čas udělaly výjimku a podívaly se na šatník svého partnera? Věnujme mužům, jejich oblékání, vkusu a stylu celodenní téma. Jak se obléká váš partner?

Možná je slovo móda v souvislosti s našimi partnery přemrštěné. Muži módu, natož nějaké trendy  zase tolik neřeší. Nebo alespoň naoko dělají, že jsou pro ně důležitější věci, než mít sladěný outfit a vypadat jako ze škatulky. Móda je pro ně něco jako sprosté slovo. To se přece na chlapa nehodí, aby se neustále shlížel v zrcadle a řešil, co si vezme na sebe.

Chce být oblečen hlavně pohodlně a prakticky. Pro mnohé je problém vzít si na sebe oblek. Pokud ho nemá jako povinný dress code do zaměstnání. Pak se zase rád převlékne do svých oblíbených džínsů, svetru nebo mikiny a je mu dobře.

Nebo se mýlím a váš muž prostojí u otevřené skříně a zrcadla víc času než vy?

Jak se obléká váš partner? Potrpí si na hezké a kvalitní značkové oblečení? Má svůj styl, vytříbený vkus a vždycky mu to sluší? Nebo v tom spíš tápe a nechává svůj šatník na vás? Jak se změnilo jeho oblékání od doby, kdy jste se poznali? Už jste se za obelečení svého partnera někdy styděla? Co měl na sobě kdy nejstrašnějšího? Co mu podle vás nejvíc sluší? Oblek nebo sportovní móda? Víte, co má na sobě právě dnes?

Napište nám třeba už dnes na zítřejší téma“Jak se obléká váš partner?“

redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek, můžete pro něj získat pěkný dárek. Balíček kosmetiky pro muže.

Reklama