Reklama

 

Na zítřek jsme pro Vás připravili soutěž ve sbírání fotbalových míčů. Když máme to mistrovství světa...
Hanka připravila téma, které se týká výhradně rubriky Společnost. Budete moci napsat jakýkoli příspěvek, o kterém si myslíte, že do této rubriky patří a neměl by v ní chybět.

Zajímá nás zároveň, jak si obsah rubriky Společnost představujete, protože společenských témat je hromada a ani vy samy - zde na Ženě-in, nejste zajedno v tom, která se mají objevovat často, která méně často a která třeba nechcete vůbec a my Vám je vytrvale cpeme (to bychom opravdu neradi).

Ale zpět k soutěži:
Zítra se (neřekneme kdy přesně) objeví v archivních článcích rubriky Společnost obrázky kopacího míče.  Bude vyapdat takhle:

 

Pro upřesnění, abyste se neproklikaly ke kolapsu - zvlášť v tomhle vedru - napovíme, že se jedná o články v období duben, květen, červen letošního roku.

Pro ty, co neví, jak se dostat do archivu: v horní liště klikněte na rubriku Společnost a jste tam.

Vaším úkolem je posbírat jich co nejvíce. Můžete jich mít maximálně dvacet. Posbírat znamená kliknout na obrázek - on tím zmizí a Vám se přičte na kontrolní stránce.

Kontrolní stránka, kde si každá můžete zjistit své skóre.

Připomínám, že hrajeme o poukázku na oblečení. Čeká na toho, kdo nasbírá nejvíc (případně na vylosovaného z těch, kteří budou mít stejně). Máte-li otázky, ptejte se!

Soutěž končí ve středu v deset. Jméno vítěze se dozvíte ve středu po desáté hodině v některé z novinek na hlavní straně.