Vyspat se s někým hned na první schůzce je považováno za unáhlené. Na druhé trochu neobvyklé, na třetí už to nikdo neřeší. Nebo poprvé až po svatbě?

Zítra to bude přesně měsíc do Vánoc a původně jsem na zítřejší den plánoval téma: Jak se chystáte na Vánoce. Ale jak jsem se dnes řítil do redakce, byl jsem několikrát zasažen vánočním úderem mezi oči. Z jednoho reproduktoru koleda. Z výlohy výzdoba. Z našeho magazínu soutěž. Uf, ještě ne. Ještě je to na mne brzy. Do toho Saša s vánočními půjčkami.

A tak abych si na chvíli oddechl, vyhlašuji na zítřek nevánoční téma, téma, které jsem plánoval původně.

Jak rychle má nový vztah mezi mužem a ženou pádit kupředu?

Jak to myslím? Někteří se večer seznámí, v tu samou noc se spolu vyspí, do týdne spolu bydlí a za dva měsíce plánují svatbu, neboť čekají miminko.

Opačným příkladem může být dvouleté chození za ručičku a plánování sexu jen za účelem plození potomků, první nesmělá pusa po svatebním ANO.

Každý jsme nějaký jiný, každý jsme asi zažili u různých vztahů různou dynamiku, a zítra bych si s vámi chtěl povídat o tom, jak by to mělo být. Ale nejen o tom.

  • Jak rychle se vaše vztahy vyvíjely, či vyvíjejí?
  • Jak si myslíte, že by to mělo trvat dlouho, než spolu skončí milenci v posteli?
  • Poprvé až po svatbě? Není to jako kupovat zajíce v pytli?
  • Za jak dlouho by se měl vztah posunout z chození v manželství?
  • Znáte nějaké krásné, nebo odstrašující příklady, krátkých unáhlených známostí, nebo dlouhých „uchozených“ do nudy?

Je toho hodně a vy máte jistě nepřeberně historek a zkušeností, tak se zítra těším na vaše příspěvky.

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás odměním. Prý květina žádnou ženu neurazí, a tak se můžete na jednu krásnou těšit. Pošlu vám ji asi již zítra odpoledne, protože on-line obchod, kde květiny objednávám, slibuje doručení ještě týž den kamkoliv po ČR.

Reklama