Vzpomínáte si, milé čtenářky, na téma, při kterém jsem vám věštil z plochy vašeho počítače - určitě ano. Myslím, že jsme se u toho tématu hodně pobavili, tak jsem se rozhodl, zopakovat ho, tentokrát s vašimi kabekami...

Zítra nás čeká kabelkové téma, milé čtenářky!

Jsou různé věci, které vám o člověku řeknou mnohé. U žen, je to například kabelka. Pochlubte se tou vaší! A jako bonus získáte moji ostrovtipnou věštbu, kterou vám nahlédnu až na dno duše...

Fototéma dne 18. srpna 2011: Vaše kabelka

Zašlete mi jednu fotku vaší kabelky s krátkým popisem, co konkrétně se vám na ní líbí a co v ní nikdy nesmí chybět. Já se pokusím nahlédnout do vaší duše a řeknu vám, jaké jste!

Své snímky s popisem zasílejte ne e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději do 15.00 hodin ve čtvrtek 18. 8. 2011.

Za svůj příspěvek můžete získat krásnou cenu, totiž stylovou kabelku do ruky Crazy Dazy od Ollin ARMCANDY, délka: 24 cm, šířka: 3 cm, výška: 10 cm. Kabelka je novinkou na módním trhu a je sladěná do puntíku s outfitem pro společenské a VIP akce. Design je z nepoužitých recyklovaných obalů Crazy Dazy, zapínání na zip, kožený řemínek a aplikace květů. Kabelku věnovalo internetový obchod: www.ollinarmcandy.cz.

Crazy Dazy

Reklama