Necháte si od svého partnera mluvit do šatníku, nebo ne? Právě tuto otázku vám, milé čtenářky, položím v zítřejším tématu dne. Doufám, že mi pošlete spoustu zajímavých příspěvků!

Proč ženy rády chodí dokonale upravené a šik? Myslím, že jedním z důvodů je, aby se líbily mužům. Ale když jim muži mluví do šatníku, moc dobře to většinou nenesou. Jak je na tom ten váš chlap - kecá vám do oblékání, nebo ne?

Téma dne 10. 10. 2012: Kecá vám partner do šatníku?

Někteří chlapi jsou k oblečení svých drahých poloviček lhostejní, jiní jsou spokojení, ale najdou se i tací, kteří stále něco kritizují. Mě v dnešním tématu zajímá, jak je na tom ten váš chlap.

  • sperkyKecá vám do šatníku?
  • A posloucháte ho?
  • Na čem se shodnete a o co v oblékání bojujete?
  • Máte nějaký kousek oblečení partnerovi natruc?
  • V čem se partnerovi nejvíc líbíte?

Své příspěvky na toto módně-vztahové téma mi formou příběhů zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 10. 10. 2012 do 15.00 hodin. Jednu z přispěvatelek odměním krásným dárkem, totiž knížkou Laury McCabeové: Šperky z korálků a perel, díky níž se naučíte vyrábět krásné náhrdelníky, náramky a náušnice (vydalo nakladatelství iKAR). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec.

 

 

Reklama