Zítra si budeme povídat o tom, co nosíte doma. Jak vypadá váš domácí úbor? Vezmete to, co je po ruce, nebo pečlivě vybíráte? Chcete se cítit hlavně pohodlně, nebo dbáte také na to, aby vám to slušelo i mezi čtyřmi stěnami?

cenaCo jsem jako dítě vážně neměla ráda, byly věčné připomínky rodičů, že se po příchodu do školy musím okamžitě převléct. A když jsem to neudělala, dostala jsem vynadáno, že si hraju a přitom jsem oblečená stále „ve školním“.

Teď už to dělám nějak automaticky. První věc, kterou chci udělat po příchodu domů je shodit oblečení, které mám na sobě a skočit do pohodlného domácího oděvu. Ten obvykle tvoří tričko, které už nemůžu nebo nechci nosit na veřejnosti, a přesto se ho nechci vzdát, sportovní tepláky nebo staré džíny.

A co nosíte na doma vy? To je téma na zítřek.

 Rozlišujete pracovní a domácí oblečení? Stačí vám tepláky a staré tričko, nebo si věci, které nosíte jen mezi čtyřmi stěnami, také pečlivě vybíráte? Pište svoje názory, které můžete doplnit i fotkou vašeho domácího oblečku, na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu zítřka zveřejňovat a samozřejmě také vybereme jednu z vás, kterou odměníme. Tentokrát můžete získat knížku plnou kreativních nápadů na tvoření Nové vánoční nápady (Pavla Šmikmátorová, Kateřina Geislerová, Computer press 2008).

Reklama