Vlivem různých životních událostí či rozhodnutí jsme se ocitly právě tam, kde jsme teď, v místě svého bydliště. A ať už jsme v něm od narození, nebo jsme se přistěhovaly, určitě se kolem sebe rozhlížíme a konstatujeme, co se nám na něm líbí, anebo naopak, co nás štve.

Já jsem v Praze už několik let tzv. „naplavenina“. Tak nás tu rodilí Pražáci titulují. Ale co by byla Praha bez... ... (nejen) fasádníků z Velhartic. :)

Mám Prahu moc ráda, právem patří k nejkrásnějším městům na světě. Když jsme se sem stěhovali, splnil se mi můj dětský sen.
Vlastně kdy mě, holku z dalekého slovenského pohraničí, poprvé napadlo, že bych chtěla bydlet v Praze? A proč právě v Praze?
To se dozvíte v zítřejším tematickém článku. A také se dozvíte, jak se mi toto moje „druhé rodné město“ mění za ty roky před očima. Co mě na něm nejvíc štve.

Prozradíte i vy, co váš štve v místě vašeho bydliště? Protože nic není tak růžové, jak se na první pohled zdá. Ani naše, byť milované nebo vysněné, bydliště.

Téma zítřejšího dne: Co váš štve v místě vašeho bydliště.

Ať už jde o místo, kde jste se narodily, nebo kam jste se přistěhovaly, určitě je spousta věcí, které vám v místě vašeho bydliště vadí.

  • Počínaje psími výkaly, kriminalitou, stavbou megalomanských obchodních center, a na druhou stranu regionální nezaměstnaností.
  • Štvát vás mohou také bezdomovci, nebo neupravené chodníky, drahé parkovné, bary a herny pod vašimi okny, arogantní úředníci na radnici.

Postěžujte si, ulevte si, napište, jako byste psaly právě na tu vaši radnici.

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jeden kvalitní příspěvek odměníme pěkným dárkem: Knihou nakladatelství Argo Babička drsňačka a diářem na rok 2013 Mary Kay.

dd

Reklama