Bulvár

Zítra si povíme, jak zvládáme techniku

Zítra se na vás jako každý čtvrtek těší redaktorka Eva. A o čem si budeme povídat? Na programu dne bude téma Já vs. technika. Elektrospotřebiče více či méně složité se staly nedílnou součástí našich domovů, dokonce i kabelek a kapes. A nezřídka pro nás přichystaly perné chvilky.

Vzpomínáte si, jak jste se učila ovládat svůj první mobil? Jaké to bylo? Potrápila vás někdy vaše pračka, mikrovlnka nebo televize? Musela jste si někdy něco opravit sama? A dopadlo to dobře, nebo pak nepomohli ani přivolaní odborníci? Jste s počítačem kamarádi, nebo spíše nepřátelé? Jak dlouho trvalo, než jste se spřátelili? Jste technický typ, nebo se držíte spíše v povzdálí? Napadá vás nějaká historka s žehličkou, fénem, pračkou, počítačem, či jinou technickou vymožeností v hlavní roli a chcete se o ni podělit? Napište nám o tom!

Určitě jste si všimla, že tu chybí diskuze. To proto, že všechny vaše příspěvky chceme mít pohromadě v redakční poště. :-) Neváhejte a napište nám vše, co vám leží na srdci, na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příběhy budeme v průběhu celého zítřejšího dne zveřejňovat a ty nejzajímavější se samozřejmě dočkají odměny.

   
25.11.2009 - Blog redakce - autor: Eva Soukupová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme