Bulvár

Zítra si popovídáme o hrdinech - těch literárních

Zajímá-li vás zítřejší téma dne, milé čtenářky, a také jakou cenu můžete za svůj zítřejší příspěvek získat, neváhejte a rozklikněte tuto novinku! Literární hrdinové na vás už čekají...

Téma dne pro zítřek, tedy pro středu 19. ledna 2011 zní: Vaše oblíbená literární postava! Své příspěvky mi můžete, milé čtenářky, psát již dnes!

Jaká je vaše oblíbená literární postava a proč?

Každý máme nějakou literární postavu, kterou jsme si oblíbili. Jsou nám sympatické z různých důvodů a zažíváme s nimi různé věci. Někteří z nás se například snaží se svou oblíbenou literární postavou ztotožnit, jiní se ji snaží překonat... Napište mi o své oblíbené literární postavě a přidejte k tomu i nějaký přkný zážitek, který se vám díky ní stal. Vyhrát můžete krásnou literární cenu: knížku Pandořina dcera od Iris Johansenové, kterou vydalo nakladatelství Columbus. Chcete-li však mít šanci na výhru, nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Příspěvek zašlete na redakční e-mail.

A pozor! Zítra sledujte magazín již od rána! přesně v 8.00 hodin započne tématická soutěž, ve které budeme společně psát povídku - jedna z autorek (účastnic této soutěže) získá také zajímavou cenu!

pd

   
18.01.2011 - Kultura - autor: Jakub D. Kočí

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme