Náušnice jsou určitě zajímavým tématem hodným diskuze. Nošení náušnic nás dělí do dvou kategorií. Na „dírkové“ a klipsové. Do které skupiny patříte vy, milé ženy-in?

Náušnice byly vždycky spolehlivou nápovědou, jestli robátko v kočárku je holčička, nebo chlapeček. Dnes už to dávno neplatí. Propichování uší novorozeňat už pomalu vychází z módy.

Buď se to odkládá na pozdější dobu, nebo se to (rozumně) nechává na volbě „majitele“ ucha. Časy, kdy bylo takřka povinností novopečených maminek nechat propíchnout robátkům ženského pohlaví ouška, už jsou (snad?) za námi. Ale zase se vynořila jiná módní vlna. Nezřídka vídám malé chlapečky s kroužkem, či jinou podivností v uchu, a pochybuji, že to bylo jejich přáním. Spíš bych se přiklonila k variantě, že se tenhle nápad zrodil v hlavách jejich matek. Nebo tatínků?

Samostatnou kapitolou bývá skupina jedinců, kteří se ve vytahování a jiném „hanobení“ svých ušních boltců doslova vyžívají. Nic proti nim nemám, jsou to jejich uši, a určitě bych uvítala, kdyby se mezi vámi našla žena, která tomuto zdobení holduje a napsala nám o tom.

Určitě se najde taková, která má ušní lalůčky prošpikované odshora dolů, ale časy, kdy byly ověšené kovem, už jsou ty tam. Zajímalo by mě, co je vedlo k tomu, aby se přestaly takto zdobit a jestli svého činu litují.

A tak bych mohla pokračovat dál, ale já se vás raději zeptám.

Jak jste na tom s nošením náušnic vy, milé ženy-in?  

  • Máte propíchnuté uši? Od jakého věku? Měly jste s nimi nějaké problémy?
  • Máte nějakou příhodu s „amatérským“propichováním uší podomácku?
  • Nosíte stále náušnice, nebo jste si nechaly dírky zarůst?
  • Nahradily jste je klipsovými náušnicemi, nebo jste na ně rezignovaly?
  • Jste alergická na nějaký kov? Jak se to projevuje?
  • Jak se vám líbí náušnice na mužích?
  • Co říkáte na „nové“ metody zdobení uší?
  • Patříte k ženám, které nosily plné boltce kroužků a různých ozdob?

Napište nám. Pošlete fotku svého ozdobeného ucha.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat balíček luxusní kosmetiky Avon Anew GENICS

avon

 

Reklama