Jakub D. KočíRomantika - pro jednoho je tohle slovo balzámem, pro druhého otravnou mouchou. A co vy, čtenářky Ženy-in, jste romantické, nebo byste romantiky střílely? Ať už je váš názor na romantiku jakýkoli, řekněte ho veřejně! Napište mi do zítřejšího tématu.

Co mi máte psát?

Redakční e-mail už je asi mezi pravidelnými čtenářkami dostatečně známý, přesto ho zopakuji. Na mailu...

... od vás čekám nejen romantické příběhy, ale i ty, které se nejdřív jako romantické tvářily, nakonec z nich ale byl trapas. Posílejte mi i vaše názory na romantiku - jste romantická, nebo vám romantika leze krkem? Napište mi proč. Jste romantická a marně na romantiku čekáte? I to mě zajímá. A co váš partner, je romantický, nebo ho musíte do romantiky dokopat? A chcete vůbec, aby byl romantický? Napište mi také, co nejromantičtějšího jste kdy prožila.

Panečku, to je ale široké téma. No, už se těším na vaše příspěvky. Vánoce k romantické a nostalgické náladě přímo vybízejí, tak doufám, že si ji spolu zítra pořádně užijeme! A abych vás trošku víc namotivoval, tak vám prozradím, že za nejlepší zítřejší příspěvek pro vás v redakci chystáme jednu extra romantickou velkou cenu.

Reklama