Hádky a dohadování většinou nebývají veselé. A tak nebude příliš veselé ani naše dnešní téma... Takový je ale život, a tak doufám, že se vám aspoň uleví, když si postěžujete. Co vy na to?
Mám celkem klidné manželství, žádnou italskou domácnost, kde lítají talíře. U nás občas lítají jen ostré výrazy a bouchají dveře. A příčinou jsou většinou maličkosti a hlouposti. Jak je to u vás?
Nikde to není ideální, to je jasné. Už jen to, že spolu žije žena a muž (dvě úplně odlišné bytosti), musí vést k tomu, že se občas neshodnou. A já jsem zvědavá, co mi zítra k tomuto tématu napíšete.
Téma zítřejšího dne: Kvůli čemu se nejvíc hádáte s partnerem?
- Hádáte se často, nebo jenom občas?
- Máte italskou domácnost?
- Co je nejčastěji příčinou vašich sporů?
- Máte nějaké zajímavé historky?
- Myslíte si, že jsou hádky k něčemu dobré?
Napište mi, těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás získá jako dárek Hru o manželství od firmy Albi. Pište do zítřejších 14.30 hodin na známou adresu redakce@zena-in.cz, heslo je HÁDKY. Předem děkuju a přeju hezký den.
Nový komentář
Komentáře
arminka — #15 To máš dobrý!
u nás hádky nehrozí,přítel je zlatej
nesnáším hádání a tichou domácnost....s novým partnerem to nehrozí ( teda alespoň zatím) :-)
Dudlajlama — #17 My musíme mír stejného muže,to není možné
Hmmmmm,nemám protivníka, takže klídek

Nehadame se
, ne, ze bych po tom obcas nezatouzila a nechtela upustit paru, ale muz proste nespolupracuje
hádky
skôr výmena názorov - vzhľadom k tomu, že hovorím nahlas to, čo si myslím.....
... nehádáme se a když už tak kvůli blbostem a to hned vyprchá, protože mám vždy pravdu
tak jednou do roka hádka přijde...ale žádný extrém:)
nehádáme se
nevidíme se
a když jo, tak se užíváme vzájemně
Já se nehádám,mlčím a pak si to udělám většinou podle svého,někdy i ustoupím a řeknu,,vyjímečně máš pravdu ale opravdu jen vyjímečně."
a ono to funguje
my se moc nehádáme a když jo, tak mám stejně skoro vždycky pravdu já
s manželom sa vieme pohádať len na jednu tému a tou sú pohyblivé chodníky, to ostatmňné sú taľafatky
Dříve jsem napočítala do pěti a byl klídek, dne už ani počítat nemusím
Jsem zvědavá na příspěvky
No jo, kdysi jsem si taky myslela, že když "mám pravdu", tak si ji taky přece potřebuju prosadit.
Není tomu tak. Žádná "pravda" nestojí za to, aby se člověk kvůli tomu hádal, jelikož je to velice subjektivní záležitost a z jiného úhlu pohledu může jedna věc vypadat velice různě. Hádám se nerada, a koukám, kudy z toho utýct, když už se to nepovede uhlídat v zárodku. No a ostrá slova by si lidi, co spolu žijou, říkat neměli. Nikdy. Protože to se nezapomíná - jak říkali Indiáni, vyslovené slovo a vystřelený šíp zpátky nevezmeš, a oboje zraňuje.
Eliana — #1



mě taky, ale stejně po hádce za chvíli dáme kafíčko a ke zase mír 


tak to není vůbec dobré téma
my se naštěstí moc nehádáme
, ale když už na to přijde, stojí to za to