Se zítřejším tématem dostanete jedinečnou šanci. Můžete se podílet na cenovém banku 321.123 extra bodů do Věrnostní soutěže, stačí jen málo. Téma zní: Jak jsem přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz...

Zítra si pořádně užijeme, milé čtenářky!

Za to, že ostatním čtnářkám prozradíte, jak jste přišla ke svému nicku na ŽENĚ-IN.cz, se budete podílet na parádním bank extra bodů do listopadového kola naší Věrnostní soutěže.

Těch bodů bude celkem 321.123! A dlit je budu podle následujících pravidel...

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části naší Věrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama