Nebojte se, milé ženy-in, nebudu se vám dívat do tašek. A vy můžete prozradit jen to, co opravdu chcete. Řeč bude o nákupech dovolenkových. Určitě jste si něco během dovolené koupila a ráda byste se tím pochlubila. Tak přesně od toho je tu zítřejší téma.

Tak například já jsem si na dovolené v Itálii koupila...ne, to vám prozradím až zítra. Původně jsem toužila jen po jedné věci a nakonec se to nějak zvrtlo a vezla jsem si jich kupu. Nakupování doma už mě nějak nebere, ale když se dostanu do ciziny a vidím nové věci, jsem jak urvaná ze řetězu. Možná to tak máte také.

Vzpomínám si, když jsme byly se sestřenicí a našimi dcerami v Chorvatsku, rády jsme brouzdaly kolem stánků a přemýšlely, co bychom si tak odvezly. To víte, opálená kůže, dobrá nálada a příjemně posílené sebevědomí chce doladit něčím pěkným na sebe.

Máte to také tak, milé ženy-in? Vozíte si z dovolených suvenýry, kamínky, mušle, něco k jídlu, nebo něco na se sebe. Co jste si přivezla z letošní dovolené? Máte nějakou věc, kterou si vozíte pravidelně? Za co na dovolené nečastěji uitrácíte? Máte vždycky představu, co si odvezete, nebo nakupujete spontánně?

Pochlubte se prázdninovým „úlovkem“. Na vaše příspvěky a třeba i fotky se budu těšit třeba už dnes jako vždy na adrese: redakce@zena-in.cz

Vaše iniciativa samozřejmě nebude bez odměny. Autorka nejzajímavějšího příspěvku dostane tento kosmetický dárek značky Avon

cena

 

Reklama