Na hřbitovech planou svíčky a v našich srdcích planou vzpomínky. Na ty, kteří už nejsou mezi námi, ale navždy zůstali v našich srdcích. Pozítří jsou Dušičky, pošlete vzpomínku těm, kteří na ni „čekají“.

hrobchryz

Každý z nás by měl mít ve svém srdci „bytost“, na kterou vzpomíná, uctívá ji, modlí se k ní. Bytost, která putuje tam nahoře s andělem strážným, vlastně ne, ona sama je tím naším andělem strážným…

Už dnes můžete začít prostřednictvím svých příspěvků posílat vzpomínku těm, kteří už nejsou mezi námi, ale vy na ně myslíte velmi často (nejen na Dušičky).
Pošlete vzpomínku dědečkovi, babičce, mamince, tatínkovi, tetě, kamarádce..., nebo třeba i oblíbenému herci, zpěvákovi, spisovateli, pošlete vzpomínku tomu, koho byste i nám rádi připomenuli.

Vzpomínku můžete poslat formou psaného slova, básničky, fotografie (nejvýš dvě), obrázku, nebo třeba i písničky.
Zítra se k vám přidám také a pošlu mému srdci blízkému člověku, na kterého myslím takřka denně, jeho nejoblíbenější písničku.
Doufám, že nás bude takových víc…

Téma zítřejšího dne: Pošlete vzpomínku

Pište a posílejte na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme krásným dárkem: luxusním, multifunkčním budíkem, který „odměřuje čas“ , ale také ukazuje datum a měří teplotu v místnosti.

bd

 

 

Reklama