Určitě jste se už někdy v životě setkala s podrazem vůči seniorovi. Mohlo se to stát ve vaší rodině, ale třeba jste byla i svědkem, že někdo okradl důchodce na ulici. Napište mi to k zítřejšímu tématu dne!

Senioři to nemají v dnešní době vůbec lehké, milé čtenářky. Věnujeme jim celou zítřejší editaci, ale téma nebude vůbec veselé. Zajímají mě totiž podrazy, kterých se lidé na seniorech dopouští - stala jste se někdy svědkem takového podrazu? Popište to!

Stařenka šinoucí se pomalým tempem po chodníku se náhle zamotala, jak kolem ní projel hulvát na motorce a vytrhl í kabelku. Firma sezvala seniory na prezentaci a vnutila jim zbytečné výrobky za horentní sumy. Důvěřivý důchodce pozval náhodného kolemjdoucího v nouzi do bytu, kde ho ten nenápadně okradl o všechny úspory... Obdobné situace se opakují stále dokola a staly se v mnoha rodinách. Napište mi o bezpráví, kterého jste byly ve svém okolí svědkem vy, milé čtenářky! Za svůj příběh (dlouhý alespoň jako tento odstavec), můžete získat pěkný dárek, totiž: zelené kostičkované bačkory - důchodky, knížku Zbyňka Siegela: Jak heldat a najít zaměstnání a krém na ruce JUWEA. Očekávám ho dnes (v úterý 9. listopadu 2010) v redakční poště, viz adresa níže...

jak

Reklama