A k tomu se samozřejmě nabízí i druhá otázka: „Jak potupná je role podváděné manželky...?“ Milé dámy, nepřeji vám, abyste měly s takovým vztahem vlastní zkušenost, nicméně pokud ji bohužel máte, napište mi o tom!

Za vaše příspěvky k zítřejšímu tématu na téma MILENKA budu vděčná i těm, které s tím díky bohu vlastní zkušenost nemají, ale chtějí si o tom alespoň popovídat. Když si společně zanadáváme na to, jací jsou chlapi prevíti, že udržují paralelně dva vztahy, a také se naštveme samy na sebe, že jim na něco takového dobrovolně přistupujeme, třeba se nám malinko uleví. Co myslíte?

ddddUž teď je mi jasné, že zítřejší téma nenechá v klidu téměř jedinou ženu. Jsem zvědavá, co mi k tomu napíšete, jaké příspěvky mi od vás přijdou. Posílat mi je můžete už teď, a to na redakční e-mail redakce@zena-in.cz až do zítřejších 15 hodin. Pokusím se všechny otisknout a rozhodně jednu z vás odměním! Tentokrát se můžete těšit na knihu Záhady astrologie a na úžasný barevný diář pro rok 2014 s názvem Sdílení.

Všechny milenky, manželky i nezávislé pozorovatelky takových vztahů zdraví Petra.

Potřebujete inspiraci, abyste věděly, o čem se na naše zítřejší téma rozepsat?

Možná vám pomůže některá z následujících otázek:

  • Myslíte si, že je na tom hůř milenka, nebo podváděná manželka?
  • Co byste udělala, kdybyste přišla na to, že vás manžel podvádí?
  • Jak dlouho byste vydržela čekat, než se muž rozvede?
  • Začala byste si s ženatým mužem, který má děti, nebo byste dala od začátku ruce pryč?
  • Napište cokoliv jiného, co vás k tématu napadne!

 

Reklama