Minulý týden jsem vyhlásil, že si zítra budeme povídat o houbách. Počasí, však růstu těchto záhadných organismů nepřeje. A tak nechám na vás, zda si ponecháme tohle téma, nebo ho změníme…

Nejdříve, všimli jste si, že jsem nenapsal, že houby jsou rostliny, ale že jsou to organismy? Jako dítě jsem je měl zažité v říši rostlin, ale vědci jim přiřadili vlastní říši.

Ale zpět k tématu. Od známých vím, že houby ještě minulý týden rostly, ale většina byla silně červavých. Dokonce mi naše Věruška ukazovala provokativní fotku s hromadou praváků, kterou našli její známí, kteří houby nesbírají.

A já na Brdech ani prašivku. Až se mi chtělo brečet. A to jsem chtěl přispět k tématu vlastní fotogalerií úlovků.

A tak nyní nechám na vás. Předkládám anketu, zda chcete zachovat téma hub, nebo téma změnit. V případě, že jste pro změnu, přivítám vaše návrhy, co místo tohoto tématu. Dnes večer kolem 21. hodiny na základě vašeho hlasování a vašich nápadů buď téma potvrdím, nebo změním.

A když mi pošlete příspěvek k houbám a téma se změní, tak ho stejně vydám, protože houby, jejich sbírání i pojídání miluju.

Nechám to tedy na vás.

Redakční e-mail znáte:

redakce@zena-in.cz

A ať bude téma Houby, nebo jiné, každopádně jednu z vás zítra kolem 16. hodiny odměním hezkou cenou. Tak pište. Těším se na vaše příspěvky.

Reklama