Dnešní stylové téma o zástěrách má docela slušný ohlas. Kdo by to byl čekal, že za sebou nechá Blanku Matragi nebo Eva Herzigovou. Že by „obyčejná“ zástěra zažila slavný návrat? Staňte se i vy její nositelkou a vyhrajte jednu za příspěvek do zítřejšího tématu.

Svým způsobem nemá od zástěry daleko. Zástěra kdysi bývala běžným pracovním oblečením domácích hospodyněk. Ale dodnes je nezbytným pomocníkem mnoha profesí. Dokážete si snad bez zástěry představit kuchaře, řezníka, nebo číšníka? A co třeba kadeřnici? Vidíte, kolik profesí nosí zástěru!

Nosíte zástěru ve svém zaměstnání i vy? Musíte používat jiné ochranné pomůcky, jako jsou čepce, roušky, či rukavice?

Najde se některá čtenářka, která má zkušenost s uniformou? Pracujete jako poštovní doručovatelka, policistka, průvodčí, nebo dokonce stevardka? Je pro vás uniforma oblečením, které přidává na vážnosti a prestiži, nebo spíš přežitkem?

A co vy, milé ženy-in, které musíte chodit do práce v kostýmku? Nesmíte ani v létě sundat punčochy a nosit krátké rukávy? Musíte dodržovat přísný profesní „dress code“?

Věřím, že se najde mnoho žen, které se s námi podělí o své zkušenosti a názory na zítřejší téma: „V čem chodíte do práce?“

Zkrátka nemusí přijít ani ty, které mají v oblékání do práce naprostou volnost. Napište, co máte právě teď na sobě. Zažila jste v souvislosti s oblečením nějakou nepříjemnost, nebo dokonce trapas? I vy se můžete zúčastnit „klání“ o zástěru:

Napište nám na adresu: redakce@zena-in.cz

Naše zítřejší cena se skládá ze zástěry, chňapky a kapsičky na drobnosti do kuchyně.

cena

Cenu věnovaly stránky www.sikvkuchyni.cz.

Reklama