Máte babičku? A pomáhá vám hlídat děti, nebo s čímkoliv jiným? Pokud ano, napište mi o tom! A pokud ne, tak taky, můžete si třeba trošku postěžovat... Zítřek bude zkrátka věnovaný babičkám, které nám pomáhají a bez kterých by to nešlo. Už teď se těším na vaše příspěvky.

Je to tak, milé dámy, babičky - maminky nás někdy třeba naštvou nebo se nám pletou do života, ale bez nich by to taky nešlo, protože je potřebujeme celý život. Co myslíte?

Zítřejší den bude určený k tomu, abychom si o babičkách povídaly. Napište mi, co vás k tomuto tématu napadá, já vám zítra taky něco prozradím. Předem děkuju za vaše příspěvky, těším se na ně!

Téma zítřejšího dne: Jak vám pomáhá babička?

  • Bydlí babička s vámi nebo nedaleko vás?
  • A pomáhá vám?
  • Pokud ano, s čím nejvíc?
  • Obešli byste se bez ní?
  • Nebo vám víc pomáhá děda?

babiNapište mi, budu se těšit! Jedna z vás získá úžasnou knížku Babičko, vyprávěj, kam se dají vpisovat babiččiny vzpomínky.

A ještě tu mám speciální dárek pro druhou z vás - dvě vstupenky v hodnotě 249 Kč na příjemný večer: Vánoční posezení s Halinou Pawlovskou, které se koná 8. prosince v 18 hodin v kině Lucerna (vstupenky budou k vyzvednutí na jméno v pokladně Lucerny půl hodiny před pořadem). To zní dobře, ne?

Na vaše příspěvky čekám do zítřejších 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je BABIČKA. Hezký den!

babi

Reklama