Která z nás nikdy nežárlila na svého partnera? Které z nás žádný z jejích expřítelů či exmanželů nikdy nevyšvihl žárlivou scénu doma nebo dokonce někde na veřejnosti? Jak vlastně žárlíme a jak žárlí muži? Pojďme si o tom povídat!

Žárlivost je nekonečné téma, na které se dá sáhodlouze diskutovat, spekulovat nad ním, zuřit, rozumovat, plakat... My v redakci jsme tentokrát přemýšleli hlavně nad tím, jakým způsobem žárlí ženy a jak muži. Náš šéfredaktor Radek například podotkl, že v žárlivosti mezi muži a ženami nevidí žádný rozdíl. Ženské osazenstvo naší redakce už to tak jednoduše nevidělo.

Klasika. My ženy si prostě rády povídáme, řešíme, vše analyzujeme. A stejně jako máme jiný způsob myšlení, jinak také žárlíme. Nevěříte? Zítra si na toto téma přečtete článek a budete si o žárlivosti s námi, respektive hlavně s „mojí maličkostí“, povídat. Tedy doufám, že budete! :)

Milé dámy, zajímá mě následující:

jjj

  • Jak žárlíte? Jestli vůbec...
  • A jak žárlí váš partner na vás?
  • Máte nějakou zkušenost s žárlivostí?
  • Co nejšílenějšího jste kdy ze žárlivosti vyvedly? Pokud je to tedy publikovatelné...

Pište mi klidně už teď na e-mail redakce@zena-in.cz. Posílejte mi příspěvky na toto téma do zítřejší 15. hodiny (příspěvěk ideálně o rozsahu cca 10 řádků). Budu se snažit všechny vaše postřehy zveřejnit a jednu z vás za její „psaní“ nakonec ocením. Tentokrát je ve hře kniha Barvy lásky. Máte se tedy na co těšit.

Reklama