Zítra je čtvrtek, krásný den, již jen pátek a máme tu další krásný podzimní víkend. A budeme si povídat na téma skákání do řeči.

Právě v tuhle chvíli, tedy ve 13 hodin začíná redakční porada, a pokud se nedomluvíme jinak, zítra se z mého pera dovíte, co jsme na vás na příští týden přichystali.  A samozřejmě přinesu i nějaké drby.

Jen na ochutnávku, představte si, že naše redakční kolegyně Saša při pohledu na svou dceru, netuší s kým ji má… Jak to je, vám prozradím zítra v poledne.

A hned ráno v osm hodin budu mít připravenou soutěžní otázku. A nechte se překvapit! Téma skákání do řeči mne inspiruje k zajímavým myšlenkovým pochodům, třeba z toho vykvete lehká, zajímavá šifřička…

Ale nyní již k zítřejšímu tématu. Přiznávám, dělal jsem to často a rád. Ale čím jsem starší, tak víc naslouchám a méně mluvím, alespoň doufám. A tak si ani nepamatuji, kdy jsem naposled někomu skočil do řeči.

Za to mně do řeči skáče má žena neustále. Zajímavé je, že si na jednu stranu stěžuje, že s ní málo mluvím, a když začnu, zjistím, že mne neposlouchá a aniž by mne nechala domluvit, začne s naprosto odlišným tématem. Výsledkem je, že zmlknu a odcházím. Jen někdy se rozčílím a skočím ji do řeči se slovy: „Komu já to vlastně vyprávím“ Ale více se dovíte v článku k zítřejšímu tématu hned po půlnoci.


Téma dne na čtvrtek 18. října je: Skákání do řeči

  • Co si myslíte o tom, když někdo někomu skáče do řeči?
  • Dělá to někdo vám?
  • Nebo jste si vědoma, že skáčete do řeči vy?
  • Opravujete historky, které vyprávějí vaši známí, a vy jste se jich zúčastnila?

Své úvahy, příběhy, historky i stížnosti směřujte na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás, co přispěje k tématu dne, zítra kolem 16. hodiny odměním  balíčkem Maybellin New York v hodnotě cca 500 Kč.

Mabyelline New York

 

Reklama