Bulvár

Zítra je den otevřených dveří magazínu Žena-in

Milé čtenářky, věrní čtenáři.

Jsou to právě 4 dny, kdy jsem se ujal šéfredaktorství. Pavel Miškovský mne před časem požádal, že by rád ozkoušel, jaké to je pracovat ve velkém vydavatelství, a přijal výzvu dělat šéfa on-line verze novin AHA.

Loučil se těžce, přece jen nejde do další milé ženské redakce (o tom jaké to je v ní žít, vám podá zítra zprávu Jakud D. Kočí), ale do jámy lvové.

Žezlo jsem přejal já. A zítra se chystám celý den editovat podobně, jako to dělají ostatní členové redakce. Abych ochutnal jejich chlebíček. Když jsme vybírali téma, které by zítra mělo dominovat magazínu, napadlo mne, že vás může zajímat, jak redakce funguje. Co chystáme za změny a kam chceme směřovat.

1. 10. 2010 to bude 10 let od prvního vydání našeho magazínu. Za tu dobu ušel kus cesty, ale stále směřuje kupředu. Je možné, že se to mnohým nezdá a nejsme hluší, takže slyšíme i negativní kritiku, mnohdy nemilosrdnou, a snažíme se z ní poučit a chyby odstraňovat.

A zítra máte možnost nás nejen zkritizovat, ale pomoct nám svými náměty na zlepšení obsahu i formy.

V našem redakčním e-mailu redakce@zena-in.cz se těším na vaše náměty, připomínky i kritiku.

V průběhu zítřejšího dne smysluplné příspěvky (i ty kritické) vydáme a dáme možnost se k nim vyjádřit nejen členům redakce, ale i vám, čtenářkám.

V redakci už vznikají materiály o tom, co přinesla Žena-in nám - lidem uvnitř, a těšíme se i na vaše příběhy, v čem Žena-in pomohla vám.

A jako dárek všem, kterým vadila středeční hodinová soutěž, (protože se v práci nemohli zúčastnit) vyhlásíme zajímavou soutěž na celý víkend.

Těšíme se na vaše připomínky, chválu, příběhy i kritiku. Kdybyste přehlédli, kam to máte posílat - tak tohle je náš redakční e-mail.

redakce@zena-in.cz

 

   
22.10.2009 - Blog redakce - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Pajinka [*]

  Já sem chodím moc ráda, kdykoliv potřebuju poradit, vždy tady najdu radu, chodím sem pro inspiraci, pobavení - díky za skvělý magazín Sml67 Sml59

  superkarma: 0 23.10.2009, 07:33:14
 2. [5] Samík97 [*]

  Uvítala bych soutěže více vzdělávací, vyhledávací ,např.poznávání rozdílů ve 2 obrázcích, poznávání předmětu či čehokoliv z detailu, vyhlašování psaní příběhů na dané tema/ to už tu kdysi bylo/. NELÍBÍ se mi soutěže s bezduchým klikáním při vyhledávání daného obrázku. Bleskových soutěží během krátkého času se nemohou účastnit ani pracující kamarádky ani maminky na MD( to ať jdou radši s mrňaty ven).Myslete i na ženy v důchodu, mají mnohdy studnici zkušeností,které je škoda nevyužít.

  Přeji redakci mnoho štěstí a radosti i s námi, ženainkami.

  superkarma: 0 22.10.2009, 22:58:44
 3. avatar
  [4] Klim [*]

  Uvítala bych, kdyby Míša Kudláčková častěji vykládala karty. Třeba jen 10-20 dotazů, ale častěji. Míša by z toho nebyla tak vyšťavená a měly by šance i ty tazatelky, na které se nedostalo. Tak mě napadá, že jsem dlouho nic od Míši nečetla. Má dovolenou, nebo lenoší?

  superkarma: 0 22.10.2009, 21:07:53
 4. avatar
  [3] jazuzinka [*]

  kwiny — #2 jj, už dlouho nic neposlala ke čtení Sml22

  superkarma: 0 22.10.2009, 19:35:22
 5. avatar
  [2] kwiny [*]

  Chybí mi tu KOMINICE.Sml58

  1. na komentář reaguje jazuzinka — #3
  superkarma: 0 22.10.2009, 18:56:12
 6. avatar
  [1] Eliana [*]

  Ale jó, celkem fajn, chybí mi už dlouho Natálka, která odešla dá se říci už v pravěku Ženy-in a taky mi chybí takové ty cestovatelské příhody a zážitky..ale jinak dobrý :-)))

  superkarma: 0 22.10.2009, 18:39:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme