Zřejmě se divíte, že jsem změnila slibované téma „Proměny“. Omlouvám se, určitě o něj nepřijdete, ale nepodařilo se mi spojit s Irenou Vavruškovou, která měla být hlavním bodem mého úvodního článku. Ale pevně věřím, že aktuální téma Slevy vás bude bavit také.

Já mám slevy ráda. Není nad to pořídit si něco za polovinu původní ceny. Nebo dokonce se sedmdesáti procentní slevou, jak slibují některé vývěsní tabule, samolepky na výlohách, nebo dokonce potištěná trička s nápisem SALE

To by v tom byl čert, abychom se alespoň nepodívaly. Je v tom kus dobrodružství, vyfouknout někomu před nosem tu poslední blůzičku, kterou jsem si v červnu nekoupila jenom proto, že se mi zdála předražená. Dnes už není za devět stovek, ale za dvě. Nekupte to.

Slevy jsou fajn. V hledání toho nejlepšího a nejúžasnějšího je jistá dávka adrenalinu, která nám dělá dobře. Slevy jsou někdy trochu ošidné, je to síť, do které se občas zamotáme. Ale zase tolik nebolí, když sáhneme vedle a doma zjistíme, že zboží má pochybnou kvalitu, a že zase není tak úžasné, jak se nám zdálo v obchodě. Každá z nás se s tím někdy sehnala. Každá z nás si mockrát slíbila, že slevy bude ignorovat a obchody obcházet obloukem. A stejně to většina z nás nevydržela.

  • Jak jste na tom v období slev vy, milé ženy-in? Máte je ráda? Zlákají vás nápisy SALE?
  • Koupila jste si něco, z čeho máte opravdu radost?
  • Koupila jste si něco, co vás naopak štve?
  • Co ve slevách nejraději nakupujete? A co rozhodně ne!
  • Sledujete výprodeje i v zahraničí? Jezdíte tam za výhodnými nákupy? Podělíte se s námi o své zkušenosti?
  • Pochlubíte se se svým posledním úlovkem?

Na vaše příspěvky o úspěšných i špatných obchodech se moc těším třeba už dnes na adrese:

redakce@zena-in.cz

Mám pro vás přichystaný pěkný dárek.

Dva luxusní kosmetické přípravky značky Deramcol.

cena

Sérum s kaviárem STRESS CONTROL a denní protivráskový krém SAPHIR ELIXIR. To už stojí za tu námahu, co říkáte?

Šanci na výhru má každá z vás, protože se bude losovat

Reklama