Blíží se 17. listopad. Protože na tento svátek Žena-in nevychází, budeme se o bývalém režimu bavit již šestnáctého. Bilancujte! Jak se vám žilo za komunistů a jak se vám žije dnes?

Protože 17. listopadu magazín Žena-in nevychází, milé čtenářky, budeme si o komunistickém režimu a stávající demokracii povídat již zítra. Téma dne se trochu nabízí, budeme v něm hodnotit život před a po listopadu ´89...

Jak se vám žilo před sametovou revolucí a jak se vám žije dnes?

Zhodnoťte s odstupem, zda se naplnila vaše očekávání po listopadu ´89. Jak se vám žilo za komunismu a jak se vám žije dnes? Jste spokojená? Vyhovují vám možnosti, které dnešní svoboda a volný přístup k informacím poskytují, anebo vás přivádějí do stresových stavů a bojíte se třeba o práci, důchod...? Chvalte či haňte stav demokracie v Česku: Vaše názory nás zajímají! Posílat je můžete k tématu dne na úterý 16. listopadu 2010. Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na získání jednoho ze tří dévédéček s takřka hororově laděného thrilleru Loď smrti. Své příspěvky posílejte na redakční e-mail!

Loď smrti

Reklama