Prázdniny se nám překulily do druhé půle a blíží se další školní rok. A jak s oblibou s blížícím se zářím říkávám: Vánoce jsou na krku.

Zítra si budeme povídat na téma: Mají být děti o prázdninách doma s rodiči, nebo mají odjet na prázdniny k babičkám, na tábory, ke strýčkům a tetičkám…

Také se zítra můžete těšit na velmi jednoduchou zašifrovanou otázku, která se bude týkat olympiády. Pokud chcete lehce potrénovat, vytáhněte si dnes večer jako usínací četbu Starý zákon. Pravidla zveřejním v 8.00.

Také Vás zítra seznámím s událostmi minulého týdne v redakci a plánem témat, který právě teď probíráme na redakční poradě.

A nemohu opominout ani probíhající Olympiádu. Už se nemohu dočkat hodu oštěpem Báry Špotákové. Už zítra! Snad to té Rusce zase natře… A doufám, že dřív než posledním hodem, aby mé nervy nepraskly.

A k zítřejšímu tématu.


Co děláte s dětmi o prázdninách?

  • Posíláte je na celé prázdniny pryč?
  • Chcete si je užít doma v klidu?
  • Jak jste to měly v dětství vy?
  • Mají si děti od vás a vy od nich odpočinout?
  • Jaký je pro ně nejlepší prázdninový program?
  • Máte v tomto shodu s manželem, přítelem, s babičkou či dědečkem?

Těším se na vaše příspěvky a rovnou říkám, že jsem velkým zastáncem toho, abych děti po celé prázdniny ani neviděl. Pokud to máte opačně, jsem zvědav na vaše argumenty. Já své uvedu v zítřejším článku k tématu dne.

Vše mi posílejte klidně již dnes na redakční mail

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás za příspěvek, který mne nejvíce zaujme (neslučujte s tím, že s ním musím nutně souhlasit) odměním. A protože ženě nejen v létě sluší kytice, tak ji ještě zítra jedné z vás pošlu.

Krásný den.

Reklama