Že to nerozlišujete? Nevadí i tak se můžete zapojit do tématu. Možná stále nosíte svoje oblíbená tanga, ale určitě se najdou chvíle, kdy byste je nejraději vyměnila za pěkné nohavičkové „boxerky“

Studený zadek není nic moc. Ani tuk nás někdy moc neochrání. Kupodivu. Důkazem toho je příběh jedné mé kamarádky, které omrzly „bůčky“, když v mrazech jezdila na koni. Mrazy nám, doufám,  ještě nehrozí,  ale berte tento příběh jako ponaučení  a přípravu na zimu.

Také holka frajeřila a nosila tanga. Pracovala na horské chatě u Huculských koní. V zimě protrhli ohradník a ona je musela nahánět po čertech ďáblech. Večer necítila zadek. To se u koní občas stává, ale tentokrát to nebylo od sedla, ale „díky“ četným omrzlinám, které během několika hodin utpěla. Kůže jí časem úplně zmodrala a trvalo hodně dlouho, než se dala zase do kupy. Zůstalo jí pár jizev a ponaučení, že teplé prádlo nemá podceňovat.

To byl sice extrémní případ, ale může vás inspirovat k napsání toho svého.

  • Možná si vzpomenete na doby, kdy jste odmítaly nosit teplé košilky, kdy jste ohrnovaly nos nad punčocháči a klidně ukazovaly holá bedra v bokovkách a krátkých bundičkách.
  • Jak je to dnes? Poučily jste se trochu? Nosíte v zimě jiné prádlo než v létě? Čím se přioblékáte?
  • Jste zimomřivá, nebo otužilá? Kterou část těla musíte mít bezpodmínečně v teple?
  • Chodíte i v zimě v tangách, nebo bez podprsenky?
  • Vítáte návrat spodního prádla, kterému se říká jednoduše „body“? Nosily jste ho rády, nebo jste dávaly přednost košilkám.

Napište nám. Na vaše příhody, rady, postřehy a diskuze se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Pět nejrychlejších získá 1000 bodů do věrnostní soutěže a jedna, kterou vylosujeme, získá dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v obchodech Marks&Spencer.

Reklama