Podzim je v plném proudu a vy jste možná už obula své milované kozačky, ve kterých je vám nejen teplo, ale jste úžasně sexy.  Možná ještě vyčkáváte, až bude chladněji, nebo si brousíte zuby na nový model, do kterého jste se právě zamilovala.

Kozačky jsou úžasný vynález a móda posledních let, kdy se nosí k úzkým kalhotám, mě strašně „baví“. Pokud si žena může tuto kombinaci dovolit, jistě má o obdivné pohledy postaráno. Včetně toho mého. Tiše závidím, mám nohy po tatínkovi a vysoké kozačky mi nesluší.

A teď se dostávám k dalšímu bodu tohoto tématu. Pro většinu z nás je tvar nohou při koupi kozaček rozhodující. Nebo máte jiné nároky? Nohy máte krásně rovné, ale lýtka natolik silná, že si nemůžete koupit kozačky, které by se vám líbily, ale které obujete? I takových žen znám mnoho a možná je to i váš problém. Nebo naopak máte nožičku útlou jako holčička a v běžných kozačkách „plandáte“? Tady je každá rada také drahá.

Napište nám o svých „trablech“ při koupi kozaček.

A nejen o nich, napište nám klidně o tom, jaké kozačky si nejraději kupujete, jaký styl se vám líbí? Nosíte kozačky na vysokém podpatku, nebo vám přijdou nepraktické a dáváte přednost nízkým, ve kterých vydržíte celý den?

Kolikatery kozačky vlastníte? K čemu je nejraději nosíte? Máte odvahu na výrazné barvy, nebo upřednostňujete nenápadnou a univerzální klasiku? Líbí se vám současné trendy? Máte nějaké kozačky vyhlídnuté? Co vybrání v tom si je koupit?

Na vaše příspěvky a třeba i fotky vašich kozaček se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy? Tři nejrychlejší získají 1000 bodů za říjen a ostatní můžou získat dárek od značky Avon obsahuje nemastnou olejovou péči na vlasy, hydratační krém na oční okolí a k tomu ještě barevnou tužku na oči

dárek

Reklama