Je krásné na něco věřit. Ať už na lásku, na osud, na štěstí. A v dětství je úplně nejkrásnější věřit na Ježíška. Jak hořké však bývá zklamání, že není… Některé děti to snáší hrdinně, jiné stále nemohou pochopit. A co vaše děti? Anebo co vy samotné?

Téma zítřejšího dne pokládám za jedno z nejkrásnějších. Dodnes mám v paměti ten obraz, kdy naše děti měly po štědrovečerní večeři hlavičky u okna a čekaly, kdy se Ježíšek snese z nebíčka. A my jsme pak s manželem za nimi přišli, že se bohužel dívaly ze špatného okna, protože Ježíšek přišel druhou stranou a dárečky už jsou dané pod stromečkem.

Kdy a za jakých okolností přestaly věřit na Ježíška, to vám prozradím v zítřejším tematickém článku. A zavítám také do „pravěku“, kdy a proč jsem přestala věřit já :)

Teď už ale ťukejte do klávesnice vy. Napište něco pěkného k zítřejšímu tématu, který se týká toho smutného zjištění, že Ježíšek dárky nenosí :(

Piště na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme pěkným dárkem: dámskou koženou peněženkou Oriano od od partnera dnešního tématu, internetového nákupního portálu www.zoot.cz. a tabulkou kvalitní, hořké čokolády Merci.

darek

Ať už na Ježíška věříte nebo nevěříte, tady ho najdete :)

zoot

www.zoot.cz je internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. Zboží vám doručí poštou, kurýrní službou či messengerem, můžete jej vyzvednout i osobně. Na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Osobní odběr zboží: v Praze jsou dvě odběrná místa – doporučujeme Vánoční výdejnu radosti na Hlavním nádraží (je tady zkušební kabinka). Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). Pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát.

Nezapomeňte na Žena-in nákupní kolekci, kterou pro nás připravuje www.zoot.cz
Podívejte se, co jsme pro vás připravili:
http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

Reklama