Tématem dne je pro zítřek sex! Zajímá mě, jak jste se o sexu oficiálně dozvěděly, milé čtenářky. Byli to rodiče, kdo vám zjevil, že děti nenosí čáp, anebo vaše cesta k tomuto poznání byla jiná?

Když nejde o život, jde o ho***... říká jedno ustálené rčení. V našem zítřejším tématu, milé čtenářky, půjde o život, totiž o ten nový. Budeme si povídat o početí, respektive o sexu a o tom, jak jste se o něm dozvěděly...

Poraďte vlastními zkušenostmi ostatním čtenářkám, jak říct o sexu dětem!

Téma dne 16. prosince 2011: Jak jste se dozvěděla, že děti nenosí čáp?

  • Jak jste se dozvěděla o sexu?

Každý člověk se o sexování mezi mužem a ženou dozvěděl asi trochu jinak. Myslím, že jsou to skutečně zajímavé, poučné i zábavné historky, proto jsem se rozhodl, že si právě tyhle příhody zaslouží místo mezi našimi denními tématy. Řekli vám to rodiče? Kamarádky? Učitelé? Nebo jste se o sexu dozvěděla až od svého prvního chlapce? Napište mi svůj příběh jako příspěvek k dnešnímu tématu a můžete získat zajímavou odměnu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravenou hru Laškování (vydalo Albi), pro další leporelo Bobr ve školce (vydal Fragment) a ještě pro jednu 555 bodů do Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun!

Chcete-li mít šanci na uveřejnění, ať jsou vaše příspěvky dlouhé nejméně jako předchozí odstavec textu a v naší internetové poště ať přistanou nejpozději 16. 12. 2011 v 15.00 hodin.

laskovani bobr

Reklama