Žijeme ve světě závislostí, někdo je závislý na mamince, někdo na alkoholu, někdo na dobrém jídle a spousta z nás je závislá na dobré kávě, nebo čaji. A o tomto fenoménu si budeme povídat celý zítřek.

Dnes ráno, jako každý den, jsem podstoupil svůj rituál. Sedl si do křesílka, dal si první ranní doutníček a kávičku. Pozoroval jsem k tomu želvy a rozjímal. Slovy klasika, srdcem, hlavou i žaludkem se linul klid a mír.

Ne že bych se bez toho každé ráno neobešel, ale dělá mi to dobře.

A nyní když o tom píšu, jsem dostal chuť na druhé…

Ale to si dám až po obědě k poradě.  

Co nás tedy zítra vše čeká?

Tak zítra nám končí tajemná soutěž, takže tady v redakci bude šrumec ohledně losování a vyhodnocování. Výherkyně ale ohlásíme asi až v pátek, uvidíme.

Také vás budu informovat o dění v redakci. Co se dnes odehrálo na poradě, přeci musíte vědět, vždyť na to máte skoro právo a členky redakce se na to moc těší…

A hlavně, zítra si dáme kávičku, nebo čajíček… Promiňte mi tu zdrobnělinu, ale nemohl jsem jinak. K oběma látkám mám láskyplný vztah.


Co pro vás znamená káva, nebo čaj?

  • Popište nám své kávové/ čajové každodenní rituály
  • Co pro vás tyto nápoje znamenají?
  • Dokážete si bez nich představit svůj život?
  • Seznámila jste se v kavárně, nebo čajovně?
  • Pila jste nějakou velkou kávovou, nebo čajovou zvláštnost?
  • Máte nějakou vtipnou, zajímavou historku, ve které hlavní roli hraje čaj, nebo káva?

Vše co vás napadne mi posílejte na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

A já jednu z vás,co mi k tématu přispěje, zítra na konci editace odměním balíčkem plným různých druhů káv. Fotografii balíčku ukážu zítra. Vaše chuťové buňky se mají na co těšit!

Tak hezký den!

Reklama