Vlasy

Získejte svoji osobní analýzu vlasů

Akce probíhá ve vybrané síti hypermarketů a drogerií. Kde a kdy najdete svůj tým vlasových poradkyň? Navštivte speciální webové stránky www.poznejtesvevlasy.cz. Zde najdete mapu akcí.

vlas

Každý máme jiné vlasy. Ať už jsou ty vaše krátké nebo dlouhé, vlnité či rovné, vždy je třeba poskytnout jim tu správnou péči. Někdy je obtížné se rozhodnout, které přípravky vlasové kosmetiky se pro naše vlasy hodí nejlépe. Často se stává, že si nejsme jistí, jaký typ vlasů vlastně máme a neznáme ani jejich zdravotní stav. Pomoc teď nabízí značka Schwarzkopf, která přichází s nabídkou získání osobní analýzy vlasů. Jde o bezplatné poradenství, díky němuž se dozvíte nejen, jak máte kvalitní vlasy, ale především jak o ně pečovat, a které konkrétní produkty byste měli používat.

vlasPro všechny zájemce jsou v rámci projektu Schwarzkopf promoce připraveny týmy vyškolených Schwarzkopf poradkyň. Pro analýzu vlasů využívají speciální vlasový skener. To je vysoce sofistikovaný přístroj, který dokáže diagnostikovat nejen hustotu a sílu vlasů, ale i typ pokožky, míru mastnoty a případná poškození vlasu.

Chcete se dozvědět o svých vlasech více? Přijďte na konzultaci a nechte si provést analýzu vlasů, která vám přinese řadu cenných informací. Dozvíte se diagnózu vašich vlasů a vlasové pokožky a zjistíte, jaké máte vlasy. Vyškolené Schwarzkopf poradkyně vám následně doporučí, jak máte o své vlasy pečovat, a doporučí vám konkrétní produkty vlasové kosmetiky, které se pro vás hodí nejlépe.

Vyberou pro vás kvalitní a prověřené přípravky z širokého portfolia vlasové kosmetiky Schwarzkopf. Jde konkrétně o značky péče o vlasy - Gliss Kur, Schauma a Activ Dr. Hoting. Kromě vlasové péče vám ochotně poradí i v otázkách barvení vlasů či stylingu.

vlas

Akce probíhá již od 3. 4. 2010 ve vybrané síti hypermarketů a drogerií. Chcete-li se dozvědět více, navštivte speciální webové stránky www.poznejtesvevlasy.cz. Zde najdete mapu akcí.

Tak snadno zjistíte, kde a kdy najdete svůj tým vlasových poradkyň. Díky nim máte nyní skvělou příležitost najít správné řešení pro své vlasy.

Pro informace o produktech značky Gliss Kur můžete od dubna také navštívit nové stránky této značky www.glisskur.cz anebo se stát fanouškem na Facebooku www.facebook.com/GlissKur.cz.

   
29.04.2010 - Aktuality a zajímavosti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] ivetinkav [*]

  Gliis Kur supr značkaSml22Sml59Sml79

  superkarma: 0 29.11.2010, 14:05:17
 2. avatar
  [4] Introvertka [*]

  Já ještě uvidím, protože až budou u nás, budu mít narozeniny a to asi budu myslet na něco jinéhoSml16

  superkarma: 0 25.11.2010, 00:09:53
 3. [3] oko [*]

  Zkusím,vyzkouším,dobrá rada nad zlato.Sml59

  superkarma: 0 24.09.2010, 19:13:59
 4. avatar
  [2] Jitulenka [*]

  No... co mi tam poradí.. určitě něco od Schwarzkopf, ale já bych radši kompletnější nabídku...

  superkarma: 0 22.09.2010, 08:14:27
 5. avatar
  [1] kalča [*]

  Určitě to vyzkouším. Mám hodně jemné vlasy, tak mi snad poradí, jak o ně líp pečovat.

  superkarma: 0 29.04.2010, 08:20:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme